A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » RTU Cēsu filiāle aicina uz Jauno inženieru skolu

RTU Cēsu filiāle aicina uz Jauno inženieru skolu

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāle aicina vidusskolēnus apmeklēt teorētiskās un praktiskās nodarbības Jauno inženieru skolā. 

Jauno inženieru skola ir teorētiskās un praktiskās nodarbības 10. - 12. klašu skolēniem un profesionālo skolu audzēkņiem, kas norisināsies reizi mēnesī RTU Cēsu filiālē. Nodarbībās tiks aplūkotas dažādas ar inženierzinātnēm saistītas tēmas, kuru laikā jauniešiem, darbojoties grupās, būs jārisina konkrēti uzdevumi attiecīgās tēmas ietvarā.

2018.gada pavasara semestrī notiks piecas nodarbības, kurās tiks apskatītas tādās tēmas kā elektronikas komponentes un elektrisko lielumu mērinstrumenti, programmēšanas valodas un to pielietojums, mikroprocesoru programmēšana, sensoru darbības principi, 3D modelēšana un printēšana, elektromotori - līdzstrāvas elektromotoru izveide un elektromotoru testēšana.

Nodarbības notiks RTU Cēsu filiālē, Cēsīs, Piebalgas ielā 3, mēneša pēdējā sestdienā plkst. 11, nodarbības ilgums divas mācību stundas,  maksa par nodarbību – 4 EUR, iepazīšanās nodarbība bez maksas. Pieteikties nodarbībām var līdz 24.janvārim, zvanot uz tālr. 26191090 vai rakstot cesis@rtu.lv.

Papildu informācija par nodarbībām atrodama RTU Cēsu filiāles mājas lapā www.cf.rtu.lv

RTU Cēsu filiālē pilna laika klātienē iespējams apgūt pamatstudiju programmas «Datorsistēmas» ar specializāciju mobilo lietotņu izstrādē, «Uzņēmējdarbība un vadīšana», «Materiālu tehnoloģija un dizains», bet pilna laika klātienē un neklātienē var apgūt programmas «Enerģētika un elektrotehnika», «Elektrotehnoloģiju datorvadība». Filiālē iespējams studēt par valsts budžeta līdzekļiem. Studijas notiek mazās grupās, kas nodrošina ciešāku sadarbību ar mācībspēkiem.

Papildu informācija:
Jānis Naglis,
RTU Cēsu filiāles direktora vietnieks
Tālr. 64119003
E-pasts: janis.naglis@rtu.lv

Informāciju sagatavoja:
Sandra Salmiņa,
RTU Cēsu filiāles
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 64119003, 29464622
E-pasts: sandra.salmina@rtu.lv

Publicēšanas datums: 2018. gada 8. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt