A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » RTU Cēsu filiālē jauno studentu reģistrēšanās studijām sākas 2.jūlijā

RTU Cēsu filiālē jauno studentu reģistrēšanās studijām sākas 2.jūlijā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiālē jauno studentu reģistrēšanās pilna laika un nepilna laika studijām notiks no šā gada 2. līdz 9. jūlijam vienotās uzņemšanas punktā filiāles telpās Cēsīs, Piebalgas ielā 3. Šogad topošajiem RTU studentiem būs iespēja paralēli reģistrācijai studijām bez maksas iegūt arī eParaksts mobile, lai, uzsākot studijas RTU, studiju līgumus varētu parakstīt ar drošu elektronisko parakstu. RTU ir pirmā Latvijas augstākās izglītības iestāde, kuras studenti dokumentus parakstīs elektroniski.

Reflektantu pieteikšanās studijām RTU Cēsu filiālē norisināsies no 2. līdz 9. jūlijam uzņemšanas punktā Piebalgas ielā 3. Topošajiem studentiem studijām iespējams pieteikties arī elektroniski portālā www.latvija.lv līdz 9. jūlijam, pēc pieteikuma aizpildīšanas elektroniski reflektantam jāierodas personiski RTU Cēsu filiāles uzņemšanas punktā, lai uzrādītu nepieciešamos dokumentus un apstiprinātu pieteikumu.

Piesakoties studijām klātienē RTU potenciālajiem studentiem būs iespēja iegūt arī eParaksts mobile. Tā ir bezmaksas mobilā lietotne, kas personas identitāti ar juridisku spēku apliecina digitālajā vidē. Šādu iespēju sadarbībā ar Latvijas Valsts radio un televīzijas centru saviem topošajiem studentiem RTU piedāvā, apliecinot savu līderību digitālo tehnoloģiju jomā.

RTU jaunajiem studentiem, kuri to vēlēsies, būs iespēja ar drošu elektronisko parakstu parakstīt studiju līgumus, savukārt studiju procesā būs iespējams elektroniski parakstīt dažādus dokumentus un iesniegumus. Tāpat ar e-parakstu varēs izveidot savu oficiālo e-adresi un slēgt līgumus ar pakalpojumu sniedzējiem.

Lai ietaupītu laiku, reflektantiem ieteicams jau laikus, pirms ierašanās RTU Cēsu filiālē, uzsākt pieteikšanās procesu e-parakstam vietnē eparaksts.lv. Piesakoties internetā, jānorāda, ka līgumu parakstīs klātienē. Savukārt, reģistrējoties studijām filiālē no 2. līdz 9. jūlijam, e-paraksta komanda ikvienam klientam sniegs konsultācijas un palīdzēs pabeigt pieteikšanos eParaksts mobile. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai eID karte) un internetbankas piekļuves dati.

RTU Cēsu filiāle jaunajā studiju gadā piedāvā apgūt divas bakalaura profesionālo studiju programmas «Elektrotehnoloģiju datorvadība» un «Enerģētika un elektrotehnika». Šajās studiju programmās būs iespēja studēt gan pilna, gan nepilna laika studijās. RTU Cēsu filiālē pilna laika klātienē iespējams studēt arī studiju programmā «Datorsistēmas» ar specializāciju mobilo lietotņu izstrādē,  kas tiek realizēta sadarbība ar «Draugiem Grupu», kā arī «Uzņēmējdarbība un vadīšana». Kopumā RTU Cēsu filiālē bakalaura un koledžas līmeņa studiju programmās pieejamas 34 budžeta vietas.

Studijas RTU Cēsu filiālē notiek nelielās grupās, nodrošinot iespējami ciešāku sadarbību ar mācībspēkiem. Nepieciešamības gadījumā studentiem tiks nodrošināta vieta dienesta viesnīcā.

Uzņemšana RTU Cēsu filiālē notiks darba dienās no plkst. 10 līdz 15 un sestdien no plkst. 10 līdz 13.
Plašāka informācija par studiju iespējām atrodama RTU Cēsu filiāles mājaslapā www.cf.rtu.lv .  

Papildu informācija:                                                                         
Jānis Naglis,
RTU Cēsu filiāles direktora vietnieks
Tālr. 64119003
E-pasts: janis.naglis_2@rtu.lv

Informāciju sagatavoja:
Sandra Salmiņa,
RTU Cēsu filiāles
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 64119003, 29464622
E-pasts: sandra.salmina@rtu.lv

Publicēšanas datums: 2019. gada 2. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt