A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Sākas vasaras nometņu sezona

Sākas vasaras nometņu sezona

Šajā vasarā Cēsu novadā un tā tuvākajā apkārtnē piedāvātas vairākas dažādām tēmām veltītas nometnes bērniem. Tās piemērotas bērniem ar dažādām interesēm, piemēram, sports, zinātne vai māksla.

Plašo tematikas spektru rada, piemēram, nometne Cēsīs “Jaunie riteņbraucēji 2013”, kur tiks piedāvāti ceļojumi ar velosipēdiem, ceļu satiksmes noteikumu apguve, izturības un veiklības trenēšana, nometnes beigās sadarbībā ar CSDD būs iespējams, nokārtojot eksāmenu, saņemt velosipēda vadīšanas apliecību, Bērnu Zinātnes centra Z(in)oo dabaszinātņu nometnes Lego Robotika, Elektronika, Mākslas Ķīmija, Kosmoss.

Nometnēs mācību un radošās nodarbības tiks piedāvātas sajaukumā ar sportiskām nodarbēm gan telpās, gan brīvā dabā. Ar dažādu aktivitāšu palīdzību bērni varēs gūt zināšanas dažādas jomās, atklāt sevī jaunus talantus, muzicēt, dejot, veikt dažādus eksperimentus, iepazīties ar jauniem draugiem, spēlēt spēles un jautri pavadīt laiku. Dažādos pārgājienos tiks piedāvātas iespējas iepazīties ar Cēsu pilsētu un novadu kopumā.

Plašāka informācija par tuvākajām nometnēm, plašāki apraksti par katru no piedāvātajām iespējām, kā arī kontakti, pieejami īpašā nometnēm veltītā mājas lapā http://nometnes.gov.lv/lapa.


Publicēšanas datums: 2013. gada 28. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt