A  A  A
Lapas karte






Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Sākumskolas olimpiādes uzvarētāji latviešu valodā un matemātikā

Sākumskolas olimpiādes uzvarētāji latviešu valodā un matemātikā

Pēc sākumskolas skolotāju metodiskās apvienības iniciatīvas martā notikušas olimpiādes latviešu valodā un matemātikā 2.–4.klases skolēniem, kurās piedalījušies 219 skolēni no septiņām novada skolām - Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu 2.pamatskolas, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Cēsu internātpamatskolas – rehabilitācijas centra, Rāmuļu un Līvu pamatskolām.

Olimpiāžu rezultāti

Latviešu valoda

2.klase:
1.vieta: Lauma Jānelsiņa, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Aiga Granta;
2.vieta: Sofija Kutakova, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Inga Kalniņa;
3.vieta: Markuss Šmits, Cēsu 2. pamatskola, skolotāja Agita Kalēja; Alise Gerke, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Iveta Freivalde; Henriks Šķēle, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Aldona Melbārde;
Atzinība: Līga Saulcerīte Zaremba un Mārcis Reiniks, abi Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Agita Kalēja; Renārs Capars, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Andreta Rasmussena; Pauls Baijers un Gregors Kreicbergs, abi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Iveta Daiga; Eva Šmite un Amanda Asne, abas Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ausma Klētniece; Kristaps Ponomarovs, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Aldona Melbārde.

3.klase
1.vieta: Rūta Jeleviča, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Inga Valtere; Melisa Takanbekova, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Elvīra Bērziņa;
2.vieta: Adriāna Širaka, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Dace Puriņa;
3.vieta: Emīlija Savicka, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Eva Kasicka; Lauris Groševs, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Elita Bujāne;
Atzinība: Emīls Zauriņš, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Elita Bujāne, Annija Šlēziņa, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Elvīra Bērziņa; Klinta Dragūne, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Irēna Mūrniece; Anna Krakope, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Laura Žagare; Katrīna Jurševska, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sandra Klaucāne; Marta Zemīte, Cēsu internātpamatskola – rehabilitācijas centrs, skolotāja Modrīte Skrastiņa.

4.klase
1.vieta: Evelīna Bartkeviča, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ausma Klētniece; Elīza Baumane, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Aiga Granta;
2.vieta: Anna Līva Botore, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Ginta Pūpola; Ernests Malējs, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Lilita Kampenusa;
3.vieta: Jānis Logins, Cēsu internātpamatskola – rehabilitācijas centrs, skolotāja Gunta Graudiņa;
Atzinība: Kristiāna Šmite, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Aiva Zirne; Mikus Gustavs Sīlis, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ausma Klētniece; Eduards Kristers Lusts, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Elīna Hauka; Elizabete Leimane un Reina Gražule, abas Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Aiga Granta; Estere Rutkovska, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Inga Kalniņa.

Matemātika

2.klase
1.vieta: Reinis Zārdiņš, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Māra Pētersone; Sofija Kutakova, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Irēna Mūrniece;
2.vieta: Eduards Mizonis, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Ineta Samulione; Markuss Šmits un Līga Saulcerīte Zaremba, abi Cēsu 2. pamatskola, skolotāja Agita Kalēja; Sanija Alksne, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ausma Klētniece; Armands Krastiņš, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Irēna Mūrniece; 
3.vieta: Marta Krēmere, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Iveta Freivalde; Elīna Putna, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Līga Olte;
Atzinība: Jēkabs Jānis Balodis, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Iveta Freivalde; Rolands Ruhmans, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Agita Kalēja; Evelīna Sunepa, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Māra Pētersone; Pauls Baijers un Rinalts Zemgalis, abi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Iveta Daiga; Ernests Grugulis, Līvu pamatskola, skolotāja Indra Ozola; Henriks Šķēle, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Aldona Melbārde.

3.klase
1.vieta: Emīls Gerhards Bērziņš, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Inga Valtere; Arta Supe, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Inga Kalniņa;
2.vieta: Lauris Groševs, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Elita Bujāne; Karlīna Baltiņa, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Inga Kalniņa;
3.vieta: Ralfs Kalpiņš, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sandra Klaucāne;
Atzinība: Rūta Jeleviča un Samanta Kisele, abas Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Inga Valtere; Dāvis Mežals un Lote Piliksere, abi Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Eva Kasicka; Lenards Bisenieks, Cēsu internātpamatskola – rehabilitācijas centrs, skolotāja Modrīte Skrastiņa; Alise Kārkliņa, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Elvīra Bērziņa; Verners Vilciņš, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sandra Klaucāne.

4.klase
1.vieta: Emīls Jurkons, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Ilze Ozoliņa;
2.vieta: Estere Rutkovska, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Inga Kalniņa;
3.vieta: Elmārs Jurciņš, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Inga Kalniņa; Ints Eduards Breikšs, Cēsu 2. pamatskola, skolotāja Marita Dzene;
Atzinība: Adrians Goršeņins, Cēsu 2. pamatskola, skolotāja Ruta Dance; Mārtiņš Ezernieks, Rāmuļu pamatskola, skolotāja Līga Strazdiņa; Eduards Kristers Lusts un Marks Filips Kreicbergs, abi Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Aldona Melbārde; Mariuss Virskuls, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Inga Valtere; Pēteris Laizāns, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Elita Bujāne; Elīza Baumane, Cēsu 2. pamatskola, skolotāja Marita Dzene.

Uz Vidzemes reģiona sākumskolas 3.klases olimpiādi izvirzīti seši skolēni:
• latviešu valoda - Rūta Jeleviča, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola; Melisa Takanbekova un Adriāna Širaka, abas Cēsu Pilsētas vidusskola;
• matemātika - Emīls Gerhards Bērziņš, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola; Arta Supe, Cēsu 1. pamatskola; Lauris Groševs, Cēsu Pilsētas vidusskola.

Vēlam veiksmi Vidzemes reģiona olimpiādes dalībniekiem!

Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu!
Paldies skolēniem un viņu vecākiem!

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas metodiķe
Biruta Dambīte


Publicēšanas datums: 2017. gada 17. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt