A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Sākusies pieteikšanās skolēnu sacensībām “Ledus gladiatori”

Sākusies pieteikšanās skolēnu sacensībām “Ledus gladiatori”

No 3.novembra Vidzemes skolām ir atvērta pieteikšanās uz ātrslidošanas stafešu sacensībām “Ledus gladiatori”, kuras norisināsies no decembra līdz februārim. Klašu audzinātāji tiek aicināti no savas skolas pieteikt komandu 4.-8. klašu grupā, sūtot aizpildītu elektronisku pieteikuma anketu uz organizatoru norādīto e-pastu.

Pieteikšanās “Ledus gladiatori” 2014./2015. gada sezonu ir atvērta no 3. novembra un ilgs līdz pat 24. novembrim. Pirmie oficiālie treniņi plānoti jau šī gada decembrī, bet fināli norisināsies februāra beigās. Komandām savu pieteikumi ir jāsūta uz e-pasta adresi: info@vocsprots.lv, bet papildus informāciju par “Ledus gladiatoriem” var iegūt zvanot pa telefonu +371 29878192 (Jolanta).

Pēc skolu pieteikumu saņemšanas, 25.novembrī mājas lapas “vocsports.lv” sadaļā “Ledus gladiatori” tiks publicēts treniņu pieejamie laiki, uz kuriem skolu komandas varēs pieteikties, saskaņojot ar organizatoriem.

Arī šosezon formāts paliks nemainīgs. Skolu komandas piedalās 4.-8. klašu divīzijās. Katrai komandai būs trīs oficiālie treniņi un dalība priekšsacīkstēs, bet katras divīzijas labākās komandas startēs arī finālsacensībās. “Ledus gladiatoru” komanda sastāv no 10 skolēniem, no kuriem vismaz četras ir meitenes. Skolas no vienas klašu grupas var komplektēt vairākas komandas, bet, ja audzēkņu skaits klasē ir nepietiekošs, var veidot arī apvienoto komandu kopā ar citām paralēlklasēm, vai dalībniekus piesaistīt no jaunākām klasēm.

“Ledus gladiatori” finālsacensību diena, kā jau ierasts, būs grandiozs pasākums. Tajā bez sacensībām būs dažādas izklaidējošas aktivitātes, piepūšamās atrakcijas un apbalvošanas ceremonija. Balvas par piedalīšanos iegūs visas komandas, neatkarīgi no ieņemtās vietas.

Pieteikuma anketu un sacensību nolikumu var atrast mājas lapas “vocsports.lv” sadaļā “Ledus gladiatori”.

Publicēšanas datums: 2014. gada 4. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt