A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Seminārs par personas datu aizsardzību

Seminārs par personas datu aizsardzību

Datu valsts inspekcija informē, ka sadarbībā ar Sertificēto personas datu aizsardzības speciālistu asociāciju 2016.gada 26.oktobrī Cēsīs no plkst.13.00-17.00 tiek rīkots seminārs par personas datu aizsardzību.

Mērķauditorija: Valsts un pašvaldību iestāžu, privātuzņēmumu vadītāji un darbinieki, juristi, jebkurš profesionālis, kurš ikdienā risina personas datu aizsardzības un apstrādes jautājumus.

Semināra dalībniekiem tiks sniegts vispārīgs ieskats personas datu aizsardzības un apstrādes jautājumos atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības normatīvo aktu regulējumam. Semināra laikā lektori analizēs aktuālas datu aizsardzības problēmsituācijas un apskatīs praktiskus piemērus personas datu apstrādē.

Būtiski, ka semināra speciālisti sniegs arī aktuālo informāciju saistībā ar jauno Vispārīgo personas datu aizsardzības regulu, kura tiks piemērota ar 2018.gada 25.maiju.

Norises vieta: Raunas ielā 4, Cēsīs (Cēsu Pieaugušo izglītības centra konferenču zāle).

Dalības maksa par semināru saskaņā ar Datu valsts inspekcijas maksas pakalpojumu cenrādi ir 48,24 EUR.

Lai pieteiktu dalību seminārā, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu un nosūtīt to uz elektroniskā pasta adresi info@dvi.gov.lv līdz 2016.gada 21.oktobrim. Pieteikuma veidlapa pieejama Datu valsts inspekcijas mājaslapā 

Publicēšanas datums: 2016. gada 21. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt