A  A  A
Lapas karte






Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Skolēni sacenšas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē

Skolēni sacenšas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē

Pēc krievu valodas (svešvalodas) skolotāju metodiskās apvienības iniciatīvas tika organizēta krievu valodas olimpiāde 9.-12.klases skolēniem.

Olimpiādes dalībnieki sacentās divās grupās - grupa A, skolēni, kuri mācās krievu valodu kā svešvalodu un kuru ģimenēs nerunā krieviski; grupa B, skolēni, kuri agrāk mācījušies mazākumtautību izglītības iestādēs vai kuru ģimenēs runā krievu valodā vai bilingvāli.

Olimpiādes rezultāti
 
9.klase A grupa
1.vieta: Karīna Kesenfelde, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Raisa Krūmiņa;
2.vieta: Bruno Kuļezņovs, 8.klase, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Alhimova;
3.vieta: Kitija Kļaviņa, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja, Raisa Krūmiņa;
Atzinība: Nora Tauriņa, 8.klase, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Erna Suharževska; Ēriks Benne, 8.klase, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Svetlana Ķine.
 
9.klase B grupa
1.vieta: Diāna Kukore, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Erna Suharževska;
2.vieta: Alexander Boytsov, 8.klase, un Rolands Kristers Gabrāns, abi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Alhimova;
3.vieta: Annija Krivjonoka, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Erna Suharževska; Ivans Teļegins, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Raisa Krūmiņa;
Atzinība: Mišela Vinogradova, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Erna Suharževska; Alīna Ņikitina, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Raisa Krūmiņa.
 
10.klase A grupa
1.vieta: Anda Nikola Pāže, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Raisa Krūmiņa;
2.vieta: Hanna Mihailova, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Modrīte Sņegoviča;
Andrejs Jakovļevs, Cēsu Profesionālā vidusskola, skolotāja Modrīte Sņegoviča; Samanta Savkina, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Alhimova;
3.vieta: Mairis Teteris, Cēsu Valsts ģimnāzija , skolotāja Anita Alhimova; Kristīne Ločmele, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne;
Atzinība: Emīlija Kate Tomsone, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Alhimova.
 
10.klase B grupa
1.vieta: Anastasija Skribe, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Alhimova;
2.vieta: Kristīne Nikiforova, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Raisa Krūmiņa;
3.vieta: Marks Miņins, Cēsu Profesionālā vidusskola, skolotāja Modrīte Sņegoviča; Vlada Šavlinska, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola, skolotāja Jutta Medne.
 
11.klase A grupa
1.vieta: Andris Lejasblusa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne;
2.vieta: Inga Seļodkina, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Modrīte Sņegoviča;
3.vieta: Valērija Mickeviča un Natālija Mahņova, abas Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne;
Atzinība: Kristofers Zavoloko, Cēsu Profesionālā vidusskola, skolotāja Modrīte Sņegoviča; Beta Grimma, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne.
 
11.klase B grupa
1.vieta: Jevgenijs Lackis, Cēsu Profesionālā vidusskola, skolotāja Modrīte Sņegoviča;
2.vieta: Aļiks Labetovs, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne;
3.vieta: Anna Semjonova, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Modrīte Sņegoviča;
Atzinība: Dmitrijs Dmitrijevs, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Gaļina Zundāne.
 
12.klase A grupa                                
Atzinība: Agnese Sarkanā, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Alhimova; Andrejs Makarovs, Cēsu Profesionālā vidusskola, skolotāja Modrīte Sņegoviča.           
 
12.klase B grupa
1.vieta: Ruslana Granovska, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne; Deniss Agurjanovs, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Raisa Krūmiņa;
2.vieta: Artūrs Seipuls, Cēsu Profesionālā vidusskola, skolotāja Modrīte Sņegoviča; Ivo Teļesņikovs, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Raisa Krūmiņa;
3.vieta: Dana Sproģe, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Alhimova;
Atzinība: Aļina Aļeksejeva, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Modrīte Sņegoviča; Niks Šamins, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Raisa Krūmiņa; Marika Žarkova, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne.
                       
                                               
Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu!
Paldies skolēniem un viņu vecākiem!
 
Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas metodiķe
Biruta Dambīte


Publicēšanas datums: 2017. gada 21. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt