A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Skolēni veicina sadarbību pasākumā „Komandā ir spēks”

Skolēni veicina sadarbību pasākumā „Komandā ir spēks”

Otrdien, 12.maijā, Cēsu pilsētas pamatskolā, 10 Cēsu novada skolu grupas no 7. līdz 8. klasei pirmo reizi iesaistījās pasākumā – sadarbības spēles „Komandā ir spēks”. Tajās piedalījās Cēsu novada skolu skolēni.        

Sadarbības spēļu laikā skolēnu grupas ne vien sacentās savā starpā par uzvaru, bet apguva un nostiprināja sociālās kompetences un prasmes darboties kolektīvā, kontaktējoties ar vienaudžiem un pieaugušajiem. Tāpat tika veicināta bērnu un jauniešu ar speciālām vajadzībām iekļaušanos vienaudžu vidū. Sacensību noslēgumā notika apbalvošana un pasākums pie ugunskura ar spēlēm un nelielām uzkodām. Pasākumu organizēja Cēsu Pilsētas pamatskolas skolotājs Aivars Lamberts sadarbībā ar Rasu Svenu no Cēsu 2.vakara (maiņu) vidusskolas. Viņu vadībā mājturības stundās skolēni izgatavoja 10 sadarbības un galda spēles pasākuma īstenošanai. Skolēni ieguva jaunas iemaņas un zināšanas spēļu izgatavošanā, bet pasniedzēju iesaistīšanās procesā sniedza iespēju bērniem ar speciālām vajadzībām apgūtu sociālās kompetences un prasmes, lai kopā ar vienaudžiem izgatavotu spēles, kā arī organizētu spēļu izspēlēšanu.      

Pasākums – sadarbības spēles „Komandā ir spēks” tika īstenots Izglītības iniciatīvu centra projekta „Sociālās integrācija mehānismi bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām” ietvaros. Projektu finansiāli atbalstīja: Islande, Lihtenšteina un Norvēģija un līdzfinansēja Cēsu novada pašvaldība, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Jūrmalas pilsētas pašvaldība un Preiļu novada pašvaldība.

Informāciju sagatavoja
Cēsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību praktikante
Kitija Ločmele


Publicēšanas datums: 2015. gada 13. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt