A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Skolēnus aicina piedalīties sacensībās "Latvijas Skolu orientēšanās kauss"

Skolēnus aicina piedalīties sacensībās "Latvijas Skolu orientēšanās kauss"

Latvijas Orientēšanās federācija aicina skolas piedalīties grandiozākajās skolēnu orientēšanās sacensībās Latvijā “Latvijas Skolu orientēšanās kauss”, kur četru posmu ietvaros tiks noskaidrots Vislatvijas labākās skolas tituls orientēšanās sportā.

Sacensības notiks četros posmos, no kuriem trīs būs reģionālie, bet viens – Vislatvijas posms. Pirmais 29.martā notiks Rīgā, Lucavsalā, turpinoties ar Kurzemes-Zemgales posmu Tērvetē 5.aprīlī un Vidzemes-Latgales posmu Lubānas novada Ezerniekos 12.aprīlī. Pusfināla un fināla posms, kur vienkopus tiksies labākie no reģioniem, notiks Jelgavā 19.aprīlī.

Lai piedalītos sacensībās, skolu jāpārstāv vienai komandai, kuras sastāvā jābūt vismaz trīs dalībniekiem, tostarp vismaz vienai meitenei. Skolēni sacentīsies četrās dažādās vecuma grupās, veicot sprinta distances, kas viņus vedīs gan cauri pilsētu ielu līkločiem un ēku labirintiem, gan mežam. Skolu kopvērtējumā tiks vērtēti trīs labākie vienas skolas skolēnu (tajā skaitā vismaz vienas meitenes) rezultāti kvalifikācijas skrējienā.

Šis “Latvijas Skolu orientēšanās kausam” būs otrais norises gads, un pagājušajā gadā tajā piedalījās vairāk nekā 700 skolēnu no 91 Latvijas skolas. Sacensību diena kļūs par īstu aktīvās atpūtas festivālu, jo bez orientēšanās neiztrūks arī citu izzinošu un aizraujošu nodarbju.

Galvenā balva labākajai skolai – SportIdent elektroniskās atzīmēšanās skolu komplekts. Savas balvas sagādājuši arī sacensību sponsori. Jāatgādina, ka 2016.gadā labākās skolas titulu orientēšanās sportā ieguva Jelgavas Spīdolas ģimnāzija. Vai kādai skolai izdosies viņus pārspēt šogad?

Dalība sacensībās ir bezmaksas. Komandu piesaka skola (novadu un pilsētu vispārizglītojošās skolas, kā arī profesionālās vidusskolas), reģistrējoties vienu nedēļu līdz attiecīgajam sacensību posmam tiešsaistē Skolu Kausa mājas lapā.

Vairāk informācijas par sacensībām: http://skolukauss.lof.lv/.


Publicēšanas datums: 2017. gada 16. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt