A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Sarunu festivālu LAMPA 28.06.-29.06. Cēsu Pils parkā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Stāstu vakars Cēsu Jauniešu mājā

Stāstu vakars Cēsu Jauniešu mājā

Trešdien, 16.maijā, plkst.18.30 Cēsu Jauniešu mājā Sigita (Latvija) un Djogo (Portugāle) dalīsies ar savu pieredzi, ko guvuši Eiropas brīvprātīgā darba projektos Erasmus+ programmā.

Šo iespēju - dzīvot bez maksas citā valstī un iegūt neaizmirstamu pieredzi, strādājot kā brīvprātīgajam - var izmantot vienreiz dzīvē, pilnīgi katrs jaunietis vecumā no 17 līdz 30 gadiem.

Varbūt Tu esi beidzis vidusskolu vai augstskolu un domā, ko darīt tālāk? Varbūt esi nolēmis, ka vajadzīgs "gap year" vai vienkārši gribi piepildīt savu sapni un gadu dzīvot un strādāt kā brīvprātīgais Spānjā, Austrijā, Īslandē vai kādā citā valstī? Ļoti iespējams, ka tieši Eiropas brīvprātīgā darba programma ir tas, ko Tu meklē. Tā nodrošina ceļa izdevumus, dzīvošanu, ēdināšanu, veselības apdrošināšanu un kabatas naudu. Viss, kas atliek, ir atrast vai radīt savu piedzīvojumu.

Sigita un Djogo izstāstīs, kā Tu vari atrast savu projektu un tam pieteikties.

Jaunieši pastāstīs arī par jauniešu apmaiņas projektiem. Tā ir iespēja iegūt visdažādāko pieredzi un emocijas vienas līdz divu nedēļu garumā jebkurā ES valstī un ES kaimiņvalstī 13 līdz 30 gadīgiem jauniešiem.

Tiekamies Cēsu Jauniešu mājā, Rīgas ielā 23, 16.maijā plkst.18.30!

Publicēšanas datums: 2018. gada 14. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt