A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Studijām visā Latvijā var pieteikties arī Cēsīs

Studijām visā Latvijā var pieteikties arī Cēsīs

Pieteikties studijām var gan elektroniski, gan arī ierodoties uz vietas jebkurā no augstskolām vai to filiālēs. Uzņemšanas laiki visās vienotajā uzņemšanā iesaistītajās augstskolās noteikti vienādi.

Elektroniski no 01.07.2013.līdz 15.07.2013. plkst.16.00, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv/studijas, reflektants var pieteikties pats,vai arī pieteikumu var aizpildīt cita persona. 

SVARĪGI!!! Elektroniskā pieteikšanās nenozīmē, ka esi pilnībā iesniedzis pieteikumu studijām. Tev noteikti ir jāierodas personiski apstiprināt pieteikumu un uzrādīt nepieciešamos dokumentus jebkurā no uzņemšanas punktiem. Piemēram, ja reflektants pieteicies studijām Liepājas Universitātē, dokumentus var iesniegt arī Cēsu RTU filiālē, un nav nepieciešams mērot tālo ceļu uz universitāti.

Klātienē no 08.07.2013. līdz 15.07.2013., ierodoties jebkurā no augstskolu uzņemšanas punktiem (reģistrēšanās vietā). Reflektanta reģistrēšanu sistēmā veic operators, pamatojoties uz reflektanta uzrādītajiem dokumentiem.

Cēsīs studijām var pieteikties:
RTU un RISEBA Cēsu filiālēs Raunas ielā 4, Cēsīs

Publicēšanas datums: 2013. gada 10. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt