A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Studijas kuplā skaitā uzsāk Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles studenti

Studijas kuplā skaitā uzsāk Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles studenti

Sestdien, 6. septembrī, L. Paegles ielā 1, Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās, jauno studiju gadu studentiem atklāja Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē. Savus studentus, kas šogad uz pirmo studiju dienu bija sapulcējušies kuplā skaitā, sveica Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis, Cēsu Valsts ģimnāzijas direktore Gunta Bērziņa un augstskolas filiāles vadītāja Inga Jurševska un pasniedzēji.

„Cēsīs augstu popularitāti šogad interesentu vidū ieguvušas studiju programmas – Finanses un grāmatvedība un Tiesību zinātnes, kam seko arī filiālē piedāvātā studiju programma Mārketings un tirdzniecība,” stāsta Inga Jurševska.

Kā informē I. Jurševska, šogad studijas Cēsīs izvēlējušies 32 studenti, kopumā filiālē studē 150 studentu. Daļa studentu ir Cēsu filiālē iestājušies tūlīt pēc vidusskolas vai arodskolas absolvēšanas, savukārt lielākā daļa 1. kursa studentu ir tādi, kuri uzsākuši mācīties pēc ilgāka pārtraukuma, vēlas papildināt savas zināšanas un rūpējas par profesionālas karjeras turpmāku izaugsmi.

Cēsu filiāles vadītāja neslēpj prieku, ka sākot ar šo studiju gadu kā pirmā kursa, tā vecāko kursu studentiem, tāpat kā Rīgā, tiks piedāvāta iespēja doties ERASMUS apmaiņas programmās un praksēs.

Studiju gada atklāšanas pasākumā piedalījās ne tikai pirmkursnieki, bet arī otrā un trešā kursa studenti, lai svētku diena un sajūta tiktu radīta visiem studējošajiem. Turības valdes priekšsēdētājs A. Baumanis vēlēja studentiem tikpat kuplā pulkā nonākt līdz finišam - koledžas izlaidumam. Pēc svinīgas jauno studentu uzņemšanas Cēsu filiāles studentu pulkā sekoja iepazīšanās ar mācībspēkiem un pirmās lekcijas izvēlētajās studiju programmās.

Cēsu filiālē, kas lepojas ar 619 absolventiem, iespējams iegūt 1. līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas – Tiesību zinātnes, Finanses un grāmatvedība un Mārketings un tirdzniecība. Absolventi, kuri ieguvuši 1. līmeņa augstāko izglītību filiālē, var turpināt studijas kādā no Turības bakalaura programmām Rīgā jau 3. kursā.
Vairāk par studiju iespējām augstskolā iespējams uzzināt www.turiba.lv.

Foto: Biznesa augstskolas Turība vadība kopā ar Cēsu filiāles pasniedzējiem.

Publicēšanas datums: 2014. gada 9. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt