A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Valmieras, Rīgas un Cēsu novads – visplašāk pārstāvētie Vidzemes Augstskolas studentu vidū

Valmieras, Rīgas un Cēsu novads – visplašāk pārstāvētie Vidzemes Augstskolas studentu vidū

Uzņemšanai Vidzemes Augstskolā (ViA) straujiem soļiem tuvojoties noslēgumam, studenti, kas uzsāks studijas ViA 2015./2016. akad.g. visplašāk pārstāv Valmieras, Rīgas un Cēsu novadu.

Lai gan Vidzemes Augstskolā jaunajā rudens semestrī uzņemtie studenti visbiežāk pārstāv Vidzemes reģiona novadus, tādus kā Valmieras, Rīgas, Cēsu, Valkas, Alojas un Smiltenes, jauno studentu vidū tiek pārstāvēti arī vairāki novadi no Latgales, Kurzemes un Zemgales reģiona. No Latgales reģiona studenti ieradīsies uzsākt studijas no tādiem novadiem kā Rugāju, Līvānu, Krāslavas, no Zemgales reģiona - Ogres, Lielvārdes, Dobeles, savukārt no Kurzemes tiek pārstāvēti tik attāli novadi kā Ventspils, Liepāja, Saldus, u.c.

Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš norāda: “Lai gan joprojām mūsu studentu pulkā lielu īpatsvaru veido Valmieras pilsētas iedzīvotāji, tomēr arvien lielāks pieprasījums pēc Vidzemes Augstskolas ir arī citu Latvijas novadu iedzīvotāju vidū, arī attālāku, kas savukārt liecina, ka ViA kā augstākās izglītības iestādes piedāvājums ir konkurētspējīgs.”

Kopumā šī brīža dati liecina, ka 2015./2016. akad. g. studijas Vidzemes Augstskolā uzsāks studenti no 64 dažādiem Latvijas novadiem.

Papilduzņemšana Vidzemes Augstskolā norisināsies vēl trīs dienas - līdz 21. augustam. Atsevišķās studiju programmās vēl ir iespējams pretendēt uz budžeta vietām, kā arī ViA piedāvā dažāda veida studiju maksas atlaides. Plašāka informācija par papilduzņemšanu: http://www.va.lv/lv/lapa/pieteiksanas-studijam.


Papildinformācija:
Naura Kikuste
Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste
e-pasts: naura.kikuste@va.lv
Tālr. 26182244

Publicēšanas datums: 2015. gada 19. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt