A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Valsts prezidents Andris Bērziņš viesojas Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā

Valsts prezidents Andris Bērziņš viesojas Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā

19. aprīlī Valsts prezidents Andris Bērziņš apmeklēja Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāziju. Prezidents tikās ar ģimnāzijas audzēkņiem un pedagogiem. Tikšanās sākumā ģimnāzisti Valsts prezidentam rādīja fragmentus no uzveduma “No zobena saule lēca”, kas stāsta par Latvijas Brīvības cīņām un Skolnieku rotas  dibināšanu, bet 2013. gada “ēnu dienas” dalībnieces Irīna Smirnova un Ramona Goba atklāja savus emocionālos ieguvumus un atziņas, ko guvušanas, iepazīstoties ar Valsts prezidenta darba dienu. Ģimnāzistes bija to septiņu Latvijas skolēnu skaitā, kas “ēnoja” Andri Bērziņu. Skolēnu domes pārstāvji – Inta Buša, Paula Unda Lauberga, Artūrs Vīksne un Deins Apškrūms - iepazīstināja prezidentu ar skolas sasniegumiem mācību darbā, Draudzīgā aicinājuma idejas  uzturēšanu sabiedrībā - dzīvu un daudzveidīgu. Valsts prezidents Andris Bērziņš uzrunāja ģimnāzijas saimi un atbildēja uz skolēnu jautājumiem par izglītības sistēmu, studiju iespējām, kā arī pauda savu viedokli par aktuālajiem notikumiem gan Latvijā, gan Eiropā.

Pēc sarunas Valsts prezidents kopā ar skolēniem ģimnāzijas pagalmā iestādīja ceriņus un piemiņai par šo notikumu nofotografējās Cēsu augstākajā vietā – Zvirbuļkalnā.


Publicēšanas datums: 2013. gada 22. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt