A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Vēl var pieteikties Tūrisma un viesmīlības kursiem Cēsīs

Vēl var pieteikties Tūrisma un viesmīlības kursiem Cēsīs

Lai sniegtu iespēju apgūt tūrisma un viesmīlības nozarē nepieciešamās zināšanas, šogad Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāle piedāvā Viesmīlības un tūrisma kursus uzņēmējiem un citiem interesentiem. Pieteikties kursiem vēl var līdz 25. septembrim.

Komentē Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles vadītāja Gita Janševica: „Jebkurā biznesā būtiskas ir zināšanas un izpratne par nozari, savstarpēja pieredzes apmaiņa un mērķtiecīga prasmju attīstīšana. Savukārt, paplašinoties tūrisma tirgum un savstarpējai konkurencei Latvijā, nepieciešams veidot vidi, kur var iegūt kvalitatīvu izglītību un nodrošināt kvalificētu speciālistu ienākšanu darba tirgū!”

G. Janševica skaidro, ka augstskolas piedāvātajos kursos iegūtās zināšanas noderēs, gan uzsākot biznesu tūrisma un viesmīlības jomā, gan arī attīstot un pilnveidojot jau esošo uzņēmumu.

Nodarbībās ikviens gūs ieskatu pasaules tūrisma attīstības tendencēs un teorētiskas zināšanas, piemēram, viesnīcu dienesta darba organizācijā, lauku tūrismā, ēdināšanas organizācijā un servisā, komercdarbībā un pārtikas produktu prečzinībā un sanitārijā. Kursu dalībnieki saņems praktiskus padomus konkrēta uzņēmuma un dažādu situāciju un mainīgu apstākļu atrisināšanā. Pasniedzēji būs gan pieredzējuši un zinoši augstskolu docētāji, gan dažādu nozaru praktiķi no Rīgas un citu Latvijas reģionu uzņēmumiem un organizācijām.

Kursi plānoti no 1. oktobra līdz 14. decembrim, divus vakarus nedēļā. Divas sestdienas, kas tiks atvēlētas praktiskām nodarbībām viesu namos, būs iespēja konkrētos apstākļos pārliecināties, kas no teorētiskās nodarbībās apgūtā strādā un kas - ne.

Papildu informācija un pieteikšanās:
e-pasts: Gita.Jansevica@turiba.lv
tālr.: 29333810; fakss: 64123815

Publicēšanas datums: 2013. gada 18. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt