A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Vidzemes Augstskola piedāvā atraktīvu Atvērto durvju dienas programmu

Vidzemes Augstskola piedāvā atraktīvu Atvērto durvju dienas programmu

Marta pēdējā sestdienā, 28. martā, nobeidzot pasākumu ciklu “Redzi tālāk”, Vidzemes Augstskolas (ViA) durvis būs atvērtas ikvienam interesantam - gan topošajiem studentiem, gan viņu vecākiem. Šajā dienā būs iespēja rast atbildes uz visiem jautājumiem par studiju programmām, kā arī izmēģināt tās praksē katra studiju virziena radošajās darbnīcās. Vidusskolēniem, kuri dzīvo maršrutā Madona-Rauna-Valmiera, no kura nokļūt uz Valmieru ir sarežģītāk, tiek piedāvāts bezmaksas autobuss, kas aizvedīs gan uz Valmieru, gan arī nogādās atpakaļ.

Dalībniekiem lūgums piereģistrēties Atvērto durvju dienai augstskolas mājaslapas sadaļā “Vidusskolēniem”

Diena sāksies ar prezentāciju par studiju iespējām Vidzemes Augstskolā. Turpinājumā sekos radošās darbnīcas pie augstskolas pasniedzējiem, kurās atraktīvā veidā varēs tuvāk iepazīt interesējošos studiju virzienus un pārliecināties, vai tas tiešām ir tas, kas katram interesē.

Iepazīt augstskolu un visu, ko piedāvā Valmiera, izmantojot augstskolas planšetdatorus, vidusskolēni varēs izspēlējot jauno interaktīvo orientēšanās spēli "ViA GeoGame".

Kamēr vidusskolēni iepazīsies ar augstskolu, vecāki tiks laipni aicināti iemalkot kafiju pie rektora un no augstskolas vadības uzzināt visu gan par studiju procesu, gan augstskolas attīstību, kā arī gida vadībā doties nelielā ekskursijā pa Valmieru.

Dienas noslēgumā "Chill-out" ar studentiem jeb neformālais jautājumu-atbilžu laiks. Šī daļa norisināsies jaunajā kafejnīcā “Cafe Aurora”, kur Atvērto durvju dalībnieki, tērzējot ar studentiem par pieredzi, studējot un dzīvojot Valmierā, varēs nobaudīt pašu uz vietas pagatavotos Eko viaburgerus.

ViA piedāvā studijas sešos virzienos – biznesa vadībā, informācijas tehnoloģijās, inženierzinātnēs, komunikācijā un medijos, pārvaldībā un tūrismā.

Publicēšanas datums: 2015. gada 19. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt