A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Vidzemes skolas Cēsu 2.vidusskolā apgūst mācību metožu uzlabošanu

Vidzemes skolas Cēsu 2.vidusskolā apgūst mācību metožu uzlabošanu

Pirmdien, 9.februārī, Cēsu 2.vidusskolā notika Metodiskā diena par dzīvē noderīgu prasmju integrēšanu mācību vielas apguvē, izmantojot jaunas metodes.

Cēsīs tikās un ar savu pieredzi dalījās Valmieras 2.vidusskolas, Limbažu vakarskola, Cēsu Pilsētas pamatskola, kā arī Cēsu 2.vidusskolas konsultpunkti Vecpiebalgā, Taurenē un Saulrītos.

Cēsu 2.vidusskolas direktore Aija Sīmane uzsvēra, ka laikā, kad arvien aktuālāka kļūst skolotāju novecošanās problēma, ir ļoti svarīgi biežāk apmainīties ar pieredzi, kā mācību procesu padarīt mūsdienīgāku un aizraujošāku, kā noturēt skolēnu interesi.

Direktores vietniece Melita Žeļezcova iepazīstināja pedagogus ar modelēšanas, eksperimenta un spēļu elementu izmantošanas nozīmību mācību procesā arī vidusskolas klasēs. Tāpat Cēsu 2.vidusskolas skolotāju kolektīvs pastāstīja par darbu starpdisciplinārā mācību vidē, lai tuvinātu mācības reālajai dzīvei.

Limbažu vakarskolas pedagogi kolēģue siepazīstināja ar prezentāciju "Jēgpilns mācīšanās process". Savukārt Valmieras 2.vidusskolas skolotāji dalījās pieredzē par radošajām darbnīcām dabaszinību priekšmetos.
Publicēšanas datums: 2015. gada 10. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt