A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » ZAAO aicina apgūt programmu vides izglītībā

ZAAO aicina apgūt programmu vides izglītībā

Mācību gadam sākoties, SIA ZAAO (ZAAO) aicina klašu kolektīvus uz interešu izglītības programmas piedāvātām nodarbībām reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā „Daibe”. Bērnu un jauniešu vides izglītības programma vispārizglītojošām skolām interešu izglītībā darbosies otro mācību gadu. Mācību programma izstrādāta, lai atbalstītu skolotājus dabas zinību, sociālo zinību priekšmetu mācīšanā vispārizglītojošās izglītības iestādēs.

Programmā mācību saturs ir veidots, balstoties uz dabas zinību priekšmetos ietverto saturu, kas aptver ZAAO darbības jomu. Mācību programma padziļināti nodrošina zināšanas par dabas sistēmām un procesiem, kā arī cilvēka un vides mijiedarbību. Programmas mācību saturs balstīts uz praktisku iemaņu apguvi un pētniecisko prasmju pilnveidošanu. Programmā piedāvātas četras tēmas: Cilvēka un vides mijiedarbība, vides piesārņojums; Resursi, enerģijas avoti; Atkritumu veidi un „Nulles atkritumu koncepts”; Atkritumu apsaimniekošanas veidi. Katrai tēmai paredzētas trīs mācību stundas.
Programmas īstenošanas vieta: cieto sadzīves atkritumu poligons „Daibe”, Stalbes pagasts, Pārgaujas novads.

Izglītības iestādēm spēkā ir arī jau esošais piedāvājums - mācību ekskursija, kā mācību forma, kurā iespējams vispārīgi iepazīties ar reģionālā atkritumu apstrādes centra „Daibe” infrastruktūras objektu darbību.

Mācību stundām un ekskursijai pieteikties pa tālr. 29106330.

Uzziņai: ZAAO 2012.gada oktobrī no Pārgaujas novada pašvaldības saņēma licenci par interešu izglītības programmas realizēšanu vides izglītībā reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā „Daibe”. 2012./2013. mācību gadā piedāvātās nodarbības apguva un sertifikātus saņēma 32 dažāda vecuma klašu grupas.

Informāciju sagatavoja:
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste
Zane Leimane

Publicēšanas datums: 2013. gada 4. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt