A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » RTU Cēsu filiālē šogad 25 studentiem būs iespēja mācīties valsts budžeta vietās

RTU Cēsu filiālē šogad 25 studentiem būs iespēja mācīties valsts budžeta vietās

Šogad RTU Cēsu filiālē 25 pilna laika studentiem būs iespēja mācīties valsts budžeta vietās. Šis jauninājums vidzemniekiem nodrošinās iespēju saņemt laba līmeņa augstāko tehnisko izglītību savā novadā, turklāt par valsts līdzekļiem. Lai pretendētu uz valsts budžeta vietām, no 1. jūlija jāpiesakās mājas lapā www.latvija.lv, savukārt pieteikšanās un dokumentu iesniegšana klātienē - RTU Cēsu filiālē (Cēsīs, Raunas ielā 4) notiks no 8. līdz 15. jūlijam.

Šobrīd Cēsīs ir iespēja studēt piecās studiju programmās: „Enerģētika un elektrotehnika”, „Elektrotehnoloģiju datorvadība”, „Vides zinātne”, „Nekustamo īpašumu pārvaldība un „Uzņēmējdarbība un vadīšana".

Labākajiem 25 pretendentiem būs iespēja studēt bez maksas, taču iestāde nodrošina arī maksas apmācību, kas tiks piedāvāta pārējiem mācīties gribētājiem.

10 budžeta vietas piešķirtas „Enerģētikas un elektrotehnikas” bakalaura akadēmisko studiju programmai, 5 - programmai „Vides zinātnes” un „Uzņēmējdarbība un vadīšana” bakalaura akadēmiskajai programmai. Tāpat 5 valsts finansētas budžeta vietas būs profesionālā bakalaura programmā „Elektrotehnoloģiju datorvadība”. Studijas profesionālā bakalaura programmā „Nekustamā īpašuma pārvaldība” pagaidām iespējamas vien par maksu.

„RTU Cēsu filiāle jau trešo gadu piedāvā vidzemniekiem unikālu iespēju studēt tehniskās zinātnes savā novadā. Piedāvātās studiju programmas nodrošina tādu pat izglītības līmeni, kā RTU Rīgas fakultātēs, taču te pat Vidzemē - tuvāk mājām un potenciālajām darbavietām, kur nodrošinām arī prakses vietas. Priecājamies, ka šo gadu laikā esam izveidojuši labu sadarbību ar Vidzemes uzņēmējiem un turpinām strādāt, lai paplašinātu ne vien prakses vietu klāstu, bet arī studiju programmu skaitu,” uzsver Alvis Sokolovs, RTU Cēsu filiāles vadītājs.

Sīkāka informācija pieejama www.cf.rtu.lv vai zvanot pa tālruni 64119003.


Publicēšanas datums: 2013. gada 12. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt