A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Lielajā Talkā 27. aprīlī?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra

Skatāma mākslas studijas "Stallis" izstāde
2019. gada 17. aprīlis  
Cēsu Izstāžu namā skatāma mākslas studijas "Stallis" izstāde. Šī ir jubilejas izstāde, jo studija darbojas jau 10 gadus. To vada gleznotāja akvareliste Laila Balode, tādēļ uzsvars glezniecības tehnikas apgūšanā ir akvarelim.
Tekstilmākslas asociācijas izstāde “Spēles ar materiālu”
2019. gada 2. aprīlis  
Cēsu Izstāžu namā skatāma Tekstilmākslas asociācijas izstāde “Spēles ar materiālu”.
Dzintras Zvejnieces gleznu izstāde
2019. gada 3. aprīlis  
Rīgas ielā 7 apskatāma Dzintras Zvejnieces gleznu izstāde.
Cēsu Centrālās bibliotēkas pasākumu un izstāžu piedāvājums 2019.gada aprīlī
2019. gada 1. aprīlis  
Cēsu muzejs pārstāvēts lasījumos Pēterburgā
2019. gada 5. aprīlis  
Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vēsturnieks Tālis Pumpuriņš š. g. 4. un 5. aprīlī piedalīsies Krievijas valsts muzeja Ermitāžas Tūrisma un speciālo programmu nodaļas organizētajā 17. Apaļā galda konferencē "Muzejs un kultūras tūrisms", kurā piedalās Krievijas un ārvalstu muzeju un tūrisma firmu pārstāvji. Konferences dalībnieki apspriedīs dažādus muzeju un tūrisma sfēras problēmjautājumus. T. Pumpuriņš, kurš Ermitāžas rīkotajā konferencē piedalīsies jau devīto reizi, šogad uzaicināts nolasīt ziņojumu "Izstāde "Pirmais gads. Latvija un cēsnieki 1918.-1919" Cēsu Vēstures un mākslas muzejā".
Izskanējis konkurss “Cēsu Cālis - 2019”
2019. gada 2. aprīlis  
Koncertzāles “Cēsis” Kamerzāle 30.martā pārvērtās Skaņu mežā, kurā Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola (AKCMV) aicināja Cēsu apriņķa mazos vokālistus, viņu skolotājus un ģimenes uz sirsnīgiem dziedāšanas svētkiem – Mazo vokālistu konkursu “Cēsu Cālis – 2019.”
Pūtēju orķestris “Cēsis” iegūst II vietu X Latvijas pūtēju orķestru konkursā
2019. gada 1. aprīlis  
Siguldas novada kultūras centrā “Siguldas devons” un Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” koncertzālē 2019.gada 30. un 31.martā norisinājās viens no gada nozīmīgākajiem notikumiem pūtēju orķestriem - X Latvijas pūtēju orķestru konkurss, kurā piedalījās arī Cēsu kultūras centra Pūtēju orķestris “Cēsis” diriģentu Jāņa Puriņa un Evijas Dāves vadībā.
Ielūkojies ekspozīcijā “Sirdsapziņas ugunskurs”
2019. gada 25. marts  
Cēsīs kopš 2018. gada 23. augusta skatāma unikāla vēstures ekspozīcija “Sirdsapziņas ugunskurs”, kas vēsta par cēsnieku un kādreizējā Cēsu apriņķa iedzīvotāju nacionālo pretošanos Latvijas okupācijai no 1940. līdz 1950.gadu vidum.
Tukuma muzeja ceļojošā izstāde “Sibīrijā rakstītas vēstules uz bērza tāss”
2019. gada 21. marts  
No 25.marta Cēsu Vēstures uz mākslas muzejā būs apskatāma Tukuma muzeja ceļojošā izstāde “Sibīrijā rakstītas vēstules uz bērza tāss”. Izstādes atklāšana 25.martā plkst.14.00.
Fotogrāfa Andra Vētras darbu izstāde “Kaķukrogā”
2019. gada 5. marts  
No 5.marta līdz 25.aprīlim Vaives Tautas namā apskatāma fotogrāfa Andra Vētras ceļojošā darbu izstāde “Kaleidoskops 2”, kas tapusi svinot nozīmīgo savas dzīves jubileju.
Izstāde "Pirmais gads" Cēsu muzejā
2018. gada 20. novembris  
Cēsu Vēstures un mākslas muzejā atklāta Latvijas valsts simtgadei veltīta izstāde “Pirmais gads”. Izstādes autors ir Cēsu muzeja vēsturnieks Dr.hist. Tālis Pumpuriņš, bet scenogrāfijas autori – mākslinieks Ritums Ivanovs, Mārtiņš Blanks, Krists Zankovskis, kuri speciāli šai izstādei veidojuši scenogrāfiju un dizainu sadarbojoties ar dizaina aģentūru “Tribe”.
Skatīt arhīvu

Printēt