A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra

Akcijas cena galda spēlei “Latvijai 100”
2018. gada 17. oktobris  
Tuvojoties Latvijas dzimšanas dienai, iespēja iegādāties galda spēli “Latvijai 100” par īpašo akcijas cenu - 20,00 EUR (iepriekšējā cena 28,50 EUR).
Cēsu rudens restorānu nedēļa
2018. gada 16. oktobris  
Nedēļas garumā no 29.oktobra līdz 4.novembrim, jau otro reizi šogad, notiks Cēsu Restorānu nedēļa. Cēsniekiem un pilsētas viesiem būs lieliska iespēja baudīt izsmalcinātus ēdienus par īpaši draudzīgām cenām. Gardēžus aicinās seši Cēsu pilsētas restorāni.
Pateicība Cēsu Kultūras centra amatiermākslas kolektīviem
2018. gada 15. oktobris  
Otrdien, 9.oktobrī, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs pateicās Cēsu Kultūras centra amatiermākslas kolektīvu vadītājiem par aizvadīto gadu, kā arī Cēsu vārda nešanu un lieliskiem panākumiem XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos.
Pasākumi un izstādes Cēsu Centrālajā bibliotēkā oktobrī
2018. gada 1. oktobris  
Atklāta arheoloģijai veltīta izstāde “Kad Senatne sev Darbā jēgu rod..”
2018. gada 27. septembris  
Cēsu Izstāžu namā 21.septembrī, piedaloties vīru kopai “Vilki” atklāja arheoloģijai veltītu izstādi “Kad Senatne sev Darbā jēgu rod..”. Izstāde ir viena no Cēsu muzeja īpašajiem veltījumiem Latvijas valsts simtgadē un nozīmīgs ieguldījums arheoloģijas zinātnes popularizēšanā Latvijā.
Fotoizstāde “Paspēt saredzēt”
2018. gada 6. septembris  
Vaives Tautas namā no 4.septembra līdz 31.oktobrim apskatāma fotogrāfes Anitas Ulmanes darbu izstāde “Paspēt saredzēt”. Fotogrāfijās iemūžināti mirkļi ar iespaidiem, kas gūti plenēros un ceļojumu laikā.
Izstāde "Akvarelis Cēsīs"
2018. gada 6. septembris  
No 17.septembra līdz 27.oktobrim Cēsu Centrālajā bibliotēkā būs skatāma biedrības "Art Cēsis" izstāde "Akvarelis Cēsīs".
Latvijas simtgades notikumu norise Cēsīs 2017.g.-2019.g
2017. gada 2. marts  
Cēsis ir bijušas būtisku vēstures pagriezienu, kas veicināja Latvijas valsts tapšanu un atdzimšanu, notikumu vieta. Godinot Latvijas simtgadi, atcerēsimies šos notikumus – Cēsu kauju uzvaru, pretošanos okupācijas varai, folkloras festivālu „Baltika”, Latvijas karoga pacelšanu Cēsu pils tornī un citus veiktos soļus neatkarīgas valsts izveidē.
Skatīt arhīvu

Printēt