A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
Slēpošanu:
(29%) - 111 balsu
Braukšanu ar ragaviņām:
(8%) - 29 balsu
Slidošanu:
(9%) - 36 balsu
Snovbordu:
(5%) - 19 balsu
Patīk viss minētais:
(12%) - 48 balsu
Ziema nepatīk:
(37%) - 142 balsu
Balsu skaits: 385
<< Iepriekšējais <<  
Sākums » Aktualitātes » Kultūra

Tukuma muzeja ceļojošā izstāde “Sibīrijā rakstītas vēstules uz bērza tāss”
2019. gada 21. marts  
No 25.marta Cēsu Vēstures uz mākslas muzejā būs apskatāma Tukuma muzeja ceļojošā izstāde “Sibīrijā rakstītas vēstules uz bērza tāss”. Izstādes atklāšana 25.martā plkst.14.00.
Latvijas Nacionālā arhīva grāmatas “Cīņa par brīvību” prezentācija
2019. gada 15. marts  
Otrdien, 19.martā,Cēsu Vēstures un mākslas muzejā, turpinot Latvijas Nacionālā arhīva simtgades svinības un atceroties Latvijas valsts cīņu par brīvību notika Latvijas Nacionālā arhīva grāmatas “Cīņa par brīvību: Latvijas Neatkarības karš (1918–1920) Latvijas Valsts vēstures arhīva dokumentos” 1. daļas “1918. gada 18. novembris–1919. gada 16. aprīlis” prezentācija.
Leona Stara gleznu izstāde "Krāsu dimensijas"
2019. gada 18. marts  
NVO namā Rīgas ielā 7 līdz 1.aprīlim skatāma Leona Stara gleznu izstāde "Krāsu dimensijas".
Izstāžu atklāšana Cēsu Izstāžu namā
2019. gada 27. februāris  
Piektdien, 8.martā, Cēsu Izstāžu namā atklātas jaunas izstādes: Jelgavas mākslinieku biedrības izstāde "Ciemos no Jelgavas" un Jura Butkina gleznu izstāde "Ainavas". Izstādes apskatāmas līdz 7.aprīlim.
Noslēgusies skolēnu skatuves runas konkursa 1.kārta
2019. gada 7. marts  
Trešdien, 6.martā, Cēsu Bērnu un jauniešu centrā pulcējās bērni un jaunieši, lai piedalītos ikgadējā Skolēnu skatuves runas konkursā. Dalībnieki startēja no Priekuļu, Jaunpiebalgas, Raunas un Cēsu novadu izglītības iestādēm.
Fotogrāfa Andra Vētras darbu izstāde “Kaķukrogā”
2019. gada 5. marts  
No 5.marta līdz 25.aprīlim Vaives Tautas namā apskatāma fotogrāfa Andra Vētras ceļojošā darbu izstāde “Kaleidoskops 2”, kas tapusi svinot nozīmīgo savas dzīves jubileju.
Cēsīs notiks otrais festivāls “Pētera Vaska mūzikas aprīlis”
2019. gada 22. februāris  
Koncertzālē “Cēsis” notiks jau otrais festivāls “Pētera Vaska mūzikas aprīlis”.
Fotogrāfa Andra Vētras jubilejas izstāde “Dzīves kaleidoskops”
2019. gada 28. februāris  
No 6.marta līdz 31.martam Cēsu Vēstures un mākslas muzejā apskatāma fotogrāfa Andra Vētras jubilejas izstāde “Dzīves kaleidoskops”.
Noslēdzies RaPaPro programmas projekts “Programmas “Pozitīvisma vēstneši” izveide AKCMV”
2019. gada 11. februāris  
Pērnā gada nogalē skola uzsāka īstenot Kultūras ministrijas iniciētās RaPaPro programmas projektu “Programmas “Pozitīvisma vēstneši” izveide AKCMV”. Šis ir jau ceturtais projekts, ko skola ir īstenojusi programmas ietvaros. Atšķirībā no pārējiem projektiem šoreiz galvenie tā dalībnieki bija AKCMV pedagogi. Galvenā projekta ideja bija pilnveidot skolas emocionālo vidi un izveidot mehānismu, kas veicinātu pedagogu pozitīvās atgriezeniskās saites veidošanu starp mācību procesa nodrošināšanā iesaistītajām pusēm.
Aicinājums pieteikt dalībniekus Mazo vokālistu konkursam “Cēsu Cālis – 2019”
2019. gada 28. janvāris  
Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas atbalsta biedrība sadarbībā ar Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolu un Cēsu novada pašvaldību trešo gadu organizēs mazo vokālistu konkursu “Cēsu Cālis”. Šogad konkurss norisināsies 2019. gada 30.martā plkst.12.00 Koncertzāles "Cēsis" Kamerzālē.
Izstāde "Pirmais gads" Cēsu muzejā
2018. gada 20. novembris  
Cēsu Vēstures un mākslas muzejā atklāta Latvijas valsts simtgadei veltīta izstāde “Pirmais gads”. Izstādes autors ir Cēsu muzeja vēsturnieks Dr.hist. Tālis Pumpuriņš, bet scenogrāfijas autori – mākslinieks Ritums Ivanovs, Mārtiņš Blanks, Krists Zankovskis, kuri speciāli šai izstādei veidojuši scenogrāfiju un dizainu sadarbojoties ar dizaina aģentūru “Tribe”.
Skatīt arhīvu

Printēt