A  A  A
Lapas karte


Vai Tu skaties Olimpiskās spēles?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Uzticības tālrunis 116111 iesaistās akcijā noziegumos cietušo bērnu un pusaudžu atbalstam
2018. gada 21. februāris  
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 ceturtdien, 22.februārī, rīkos informatīvo akciju, aicinot bērnus un pusaudžus, kas cietuši noziedzīgos nodarījumos, saņemt psiholoģisko palīdzību un atbalstu. Akcija tiek rīkota, iesaistoties Eiropas dienas noziegumos cietušajiem aktivitāšu nodrošināšanā.
Informācija bērnu ar īpašām vajadzībām mammām par bezmaksas pasākumiem
2018. gada 21. februāris  
Biedrība “Oranžais Stars” ielūdz māmiņas, kuras audzina bērnus invalīdus uz Sieviešu dienai veltītajiem pasākumiem.
Pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām ‘’Mazais durvis lielajā pasaulē’’
2018. gada 21. februāris  
Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Cēsu komiteja jau desmito gadu pēc kārtas sadarbībā ar Zviedrijas Sarkanā Krusta Bjorlandas nodaļu 15.martā plkst.12.00 rīkos pasākumu bērniem ar īpašām vajadzībām ‘’Mazais durvis lielajā pasaulē’’ Cēsu 2.pamatskolas zālē Gaujas iela 45, Cēsīs.
Izsludina sociālās jomas projektu konkursu biedrībām un nodibinājumiem
2018. gada 14. februāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” izsludina sociālās jomas projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām līdzfinansējuma saņemšanai.
Vidzemē aicina vecākus, kuriem ir bērni ar funkcionāliem traucējumiem, pieteikties bezmaksas sociālo pakalpojumu saņemšanai savās pašvaldībās
2018. gada 14. februāris  
Īstenojot deinstitucionalizācijas procesu Latvijā, Vidzemes plānošanas reģions aicina tos vecākus, kuriem ir bērni ar funkcionāliem traucējumiem un kuriem ir noteikta invaliditāte, doties uz savas pašvaldības sociālo dienestu, lai pieteiktos sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai bez maksas. Vidzemē projektā “Vidzeme iekļauj” iesaistījušās visas 26 pašvaldības, un ikvienā no tām jau šobrīd bērni ar funkcionāliem traucējumiem (kuriem noteikta invaliditāte) var saņemt dažādus pakalpojumus.
Pabalsts ģimenēm/ personām, kuras dzīvo mājā ar centralizētu siltumapgādi
2018. gada 5. janvāris  
Līdz 2018.gada 29.martam Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņem iesniegumus pabalsta piešķiršanai personām/ģimenēm, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi.
Skatīt arhīvu

Printēt