A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » “Saules takas” bērni ekskursijā

“Saules takas” bērni ekskursijā

Gada nogalē, pateicoties AS “Cēsu alus” atbalstam, dienas centra “Saules taka” bērni devās izzinošā un izklaidējošā ekskursijā uz Rīgas Motormuzeju un kinoteātri “Forum Cinemas”.

Bērni Motormuzejā ieguva zināšanas par senajām mašīnām, to uzbūvi un transportlīdzekļu dažādību iepriekšējos gadsimtos. Ekskursijas laikā atklājās, ka mazākie bērni pirmo reizi dodas uz Rīgu. Gandrīz visi bērni Motormuzeju apmeklēja pirmo reizi. Bērni bija pārsteigti par senajām mašīnām, to izskatu, ekskursijas gidam aktīvi uzdeva sev interesējošos jautājumus.

Pēc Motormuzeja apmeklējuma bērni devās uz kinoteātri “Forum Cinema” noskatīties filmu “Ferdinands”. Arī šogad bija bērni, kuri kinoteātri apmeklēja pirmo reizi. Filmiņa bija pamācoša, par draudzību, attiecībām un atšķirīgā pieņemšanu. Kā bērni atzina, tad filmiņas laikā gan raudājuši, gan arī smējušies. Bijis ļoti žēl Ferdinanda brīžos, kad pret viņu draugi tik slikti izturējušies.

Ekskursijas laikā bērni cienājās ar AS “Cēsu alus” kolektīva sarūpēto gardo cienastu un suliņām. Ekskursijā piedalījās 24 bērni vecumā no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem. Ekskursija bija ļoti vērtīga un pārdomāta.

Atsauksmes un atziņas par ekskursijas dienu:
• Ekskursija bija ļoti jauka. Motormuzejā bija ļoti interesanti, daudz ko jaunu uzzināju. Šāda veida ekskursijas ir ļoti foršas, jo tur var tikt un redzēt tādas vietas, kur nav būts. Kinofilmiņa “Ferdinads” bija ļoti aizkustinoša un mīļa. Ir cilvēki, kuri šādas lietas nenovērtē, bet es noteikti novērtēju un vēlētos vēl šādas ekskursijas. Liels paldies tiem, kuri šo ekskursiju organizēja (Elīna 13 g.).
• Patika viss, it īpaši filma  “Ferdinands” (Paula 11 g.).
• Man patika Motormuzejs, tur bija interesanti domāt par pagātni (Santa 11 g.).
• Man ekskursijā patika tas, ka mēs redzējām pasaulē nesmukāko mašīnu. Tas, ka mēs uzzinājām pasaules ātruma rekordu mašīnai, kura brauc pa sauszemi, kā arī, cik biezi ir bruņumašīnas logu stikli. Un uzzināju, ka agrāk mašīnām nebija numurzīmes. Pateicos “Cēsu alus” kolektīvam, jo ekskursija bija ļoti interesanta (Inguss 10 g.).

Liels paldies AS “Cēsu alus” par nenovērtējamo atbalstu dienas centra “Saules taka” bērniem. Jūsu atbalsts iepriecināja un izglītoja ikvienu bērnu.  

Informāciju sagatavoja:
Dienas centra “Saules taka” vadītāja
Inga Vīksna

Publicēšanas datums: 2018. gada 8. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt