A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » “Saules takas” jauniešu sporta pasākums

“Saules takas” jauniešu sporta pasākums

Pateicoties Septītās dienas adventistu Cēsu draudzes jauniešu uzaicinājumam, 20. maijā Dienas centra “Saules taka” jaunieši devās uz sporta dienas pasākumu Vaives pagasta “Birzmaļos”.

Cēsu draudzes jaunieši īpaši bija gatavojušies šai dienai, lai dienas centra “Saules taka” (turpmāk - Dienas centrs) vienaudži varētu pilnīgāk izdzīvot šo dienu sportiskā, azartiskā un radošā noskaņā.

Sporta dienas mērķis – sociālo attiecību veicināšana, draudzīga sportošana kopā un sadarbība komandā.

Diena iesākās Cēsīs ar iepazīšanās spēli “Ledus laušana”, lai izveidotu pozitīvu gaisotni uzsākot ceļu uz sporta pasākumu “Birzmaļos”. Pasākumā piedalījās ap 30 Draudzes un Dienas centra jauniešu vecumā no 10 līdz 25 gadiem.

Sporta pasākums bija noorganizēts ļoti pārdomāti, uzdevumi bija plānoti atbilstoši dažādām interesēm. Aktivitātes bija vairākas – sportiskas, atraktīvas un jautras. Bija atjautības jautājumi, uz kuriem vajadzēja atbildēt, ievērojot laika ierobežojums un tas prasīja no dalībniekiem lielu koncentrēšanās spēju.

Aktivitātēs un sacensībās piedalījās visi jaunieši sadaloties komandās “Prieka deja” un “Sarkanie gurķīši”. Visas dienas garumā pasākums tika filmēts, lai jauniešiem būtu atmiņas par kopā pavadīto laiku.

Jaunieši varēja apliecināt savas prasmes un iemaņas uzņemties atbildību vienam par otru, par sevi, sadarboties komandā, iemācīties ievērot spēles noteikumus, kā arī uzmundrināt un atbalstīt komandas biedrus. Dienas centra jauniešiem tika dota iespēja saturīgi pavadīt brīvo laiku un atklāt sevī vēl nezināmo, jo pasākums deva iespēju iepazīt vairāk pašam sevi un vienam otru.

Sporta pasākums noslēdzās ar Draudzes jauniešu sarūpēto cienastu, pateicību un diplomu saņemšanu, kā arī mazām pārsteiguma dāvanām.

Dienas beigās jaunieši bija piepildīti ar pozitīvām emocijām par draudzīgo kopā būšanu un sportiskajām aktivitātēm.

Atsauksmes par sporta dienas pasākumu:
• Bija brīnišķīgi redzēt jaunākus bērnus smaidot un saliedējoties vienam ar otru. Brīnišķīgi pavadīts laiks! (Sandis, 20 g.).
• Ļoti jauks un foršu aktivitāšu pilns pasākums. Prieks redzēt smaidus bērnu sejās. Ļoti saulaina diena un forši cilvēki.
• Bija skaists laiks! Visiem kopā bija prieks redzēt bērnu enerģiskumu, degsmi un priecīgās sejas. Bija arī prieks bērnus iesaistīt brīnišķīgās aktivitātēs, attīstot dažādas prasmes. (Ieva, 20 g.)
• Ļoti patīkami bija satikt jau pazīstamus bērnus, ar kuriem iepazināmies pagājušajā pasākumā. Labi pavadīts laiks brīvā dabā. Skaisti un patīkami vērot bērnu atsaucību, iesaistoties spēlēs, kā arī viņu enerģiskumu.
• Prieks par jauniešiem, kuri rīko šos pasākumus bērniem. Prieks par jūsu centieniem un ieguldīto darbu. Esmu patīkami pārsteigts! (Emīla (12.g.v.) tētis)
• Lielum lielais paldies Cēsu draudzes jauniešiem par sporta spēlēm, jauko nedēļas nogali un jaukām atmiņām! (Inga Vīksna, Dienas centra “Saules taka” vadītāja)
Liels paldies Septītās dienas adventistu Cēsu draudzes jauniešiem par veiksmīgo sadarbību sporta pasākuma organizēšanā, iesaistot Dienas centra jauniešus. Īpašs paldies Draudzes jauniešiem Albertam Trucim un Ievai Birziņai par uzrunāšanu iesaistīties kopīgā jauniešu pasākumā.

Rakstu sagatavoja:
Dienas centra “Saules taka” vadītāja
Inga Vīksna

Publicēšanas datums: 2018. gada 22. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt