A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Aicinām atbalstīt Cēsu novada mazaizsargātos iedzīvotājus

Aicinām atbalstīt Cēsu novada mazaizsargātos iedzīvotājus

Mēs visi esam tik dažādi, bet ir lietas, kas vieno mūs visus - tās ir ticība labajam, mīlestība vienam pret otru un cerība savu sapņu piepildīšanai. Mēs aicinām jūs kļūt par burvjiem, kas dotu šo ticību un cerību līdzcilvēkiem, kuriem varbūt ir paveicies mazāk nekā citiem, kuriem vajag nedaudz vairāk, lai sajustu burvestību, kas ceļo "no sirds uz sirdi".

Arī šogad kopīgiem spēkiem vēlamies darīt labu, atbalstot mūsu novadniekus. Uzbursim ticību, cerību un prieku Cēsu novada mazaizsargātajiem iedzīvotājiem, kuri nonākuši grūtībās!

Pagājušajā gadā tika saziedoti 2 937 eiro. Ar daudzu Cēsu novada uzņēmumu atbalstu tika iegādātas saldumu paciņas senioriem, pirmās grupas invalīdiem un aprūpes mājās klientiem. Bērnu un jauniešu dienas centra “Saules taka” jauniešiem bija iespēja piedalīties vasaras nometnē un šogad noorganizētas jau astotās Starptautiskās Ģimenes dienas Cēsīs.

Šogad ar  SIA “Veselības centrs 4”, SIA “M.E.LAT-LUX” un  SIA “AB.G.PERSSON” atbalstu tika uzsākta trenažieru laukuma izveide, iegādājoties fiziskai attīstībai un veselības uzlabošanai nepieciešamie trenažieri.

Būsim pateicīgi par jebkuru ziedoto summu, kuru labsirdīgi atvēlēsiet kādam no ziedojumu mērķiem. Apzinoties Jūsu intereses, kopā ar Cēsu novada pašvaldību, apņemamies publiski izteikt pateicību un masu saziņas līdzekļos publiskot informāciju par ziedošanu. Informējam, ka saskaņā ar likuma “Par uzņēmuma ienākumu nodokli” 20.pantu ir iespēja saņemt nodokļa atlaidi ziedotājiem.

Ziedojumu mērķu/ pasākumu saraksts:
1. Āra trenažiera laukuma paplašināšana Invalīdu habilitācijas- dienas centra, bērnu un jauniešu dienas centra “Saules taka” klientiem un Cēsu novada iedzīvotājiem;
2. Atbalsts zupas virtuves pakalpojumu nodrošināšanai, ar siltu maltīti nodrošināt vairākas sociālās grupas, mājas aprūpes klientiem  1x nedēļā siltas pusdienas;
3. Atbalsts Ziemassvētku paciņu un sarīkojumu organizēšanai mazaizsargātajiem Cēsu novada iedzīvotājiem;
4. Atbalsts Starptautiskās ģimenes dienas pasākumu organizēšanai Cēsīs;
5.  Atbalsts Invalīdu – habilitācijas centra personalizēto salvešu darbnīcas izveidei;
6. Jaunu datoru iegāde bērnu un jauniešu dienas centrā “Saules taka”.

Papildus informācijai zvanīt Sociālā dienesta projektu vadītājai – attīstības speciālistei Vitai Pleševnikai, tel. + 371 64127746

Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests”,
Reģ. Nr. 90002267126,
juridiskā adrese: Bērzaines iela 16/18, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101,
ziedojumu konts: AS SEB Banka,
konta numurs: LV40 UNLA 0050 0099 8511 7.

Lūgums ziedojot norādīt ziedojuma mērķi.

Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
"Sociālais dienests"
Projektu vadītāja- attīstības speciāliste


Publicēšanas datums: 2016. gada 7. novembris  

Komentāri

Vitālijs Logins 2016-11-14 19:30:04 Beigsim murgot - visiem vajadzīga tikai nauda! ! ! Es domāju , ka palīdzība ir laba jebkurā izpausmē , bet ne CĒSU sociālajam dienestam. Viņiem vajag tikai naudu jo to nevar izkontrolēt. Ja gribi faktiski palīdzēt (bez naudas), tad staigā tālāk, MUMS (SOC.DIENESTAM) pietiek savu speciālistu kuri gatavi 24 stundas diennaktī sniegt savu palīdzību jebkuram cietējam, tā man atbildēja CACA ar lakotiem nagiem Cešu soc.dienestā. Es tikai nesaprotu kādēļ tik daudz sūdzību par Cēsu soc.dienesta darbu?
Iveta 2016-11-22 10:14:31 Labdien, Logina kungs! Lasot šo Jūsu komentāru, izskatās, ka esat ļoti neapmierināts ar Cēsu novada sociālā dienesta darbu, turklāt paužat sašutumu vairāku cēsinieku vārdā! Tā kā mums ir svarīgs mūsu darba novērtējums un darba kvalitāte, tad mums nozīmīgi izanalizēt arī negatīvās atsauksmes, lai uzlabotu savu darbu un darba kvalitāti. Tiesa līdz šim esam dzirdējušas pārsvarā pozitīvas un apmierinošas atsauksmes... Aicinu Jūs uz sarunu Sociālajā dienestā, Cēsīs, Bērzaines ielā 16/18 Jums pieejamā laikā, to iepriekš saskaņojot pa tālruni 641-27740! Cēsu novada p/a "Sociālais dienests" direktore Iveta Sietiņsone

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt