A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Aicinām ziedot mazaizsargāto iedzīvotāju atbalstam

Aicinām ziedot mazaizsargāto iedzīvotāju atbalstam

Katru dienu, katru brīdi ir dota iespēja sniegt palīdzību kādam, kam tā ir visvairāk nepieciešama. Neatkarīgi no ikdienas rūpēm mēs varam sniegt palīdzīgu roku ikvienam, ļaujot labiem darbiem runāt vārdu vietā! Lai izdotos arī  šī gada nogalē un nākošgad paveikt labus darbus, vēlamies Jūs uzrunāt un aicināt mūs atbalstīt, lai ar kopīgiem spēkiem palīdzētu mūsu novadniekiem. Uzbursim ticību, cerību un prieku Cēsu novada sociāli mazaizsargātajiem iedzīvotājiem!

Pagājušajā gadā tika saziedoti 2 370,00 euro. Ar Cēsu uzņēmēju un iedzīvotāju atbalstu pērnā gada nogalē sarūpētas saldumu paciņas senioriem un personām ar I grupas invaliditāti, šajā gadā iegādāts aprīkojums sensoro maņu attīstībai, sniegts atbalsts zupas virtuvei un šī gada 15.maijā noorganizētas jau 11. Starptautiskās Ģimenes dienas. 

Arī šogad ar Jūsu atbalstu vēlamies turpināt labos darbus un sasniegt kādu no iecerēm:
1) iegādāties specializētās darbnīcas inventāru daudzfunkcionālajam sociālo pakalpojumu centram “Cēsis”
2) iegādāties saldumu paciņas un noorganizēt Ziemassvētku pasākumu Cēsu novada sociāli  mazaizsargātajiem iedzīvotājiem.
3) noorganizēt Starptautiskās ģimenes dienas pasākumu.

Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests”, reģ. Nr. 90002267126, juridiskā adrese: Bērzaines iela 16/18, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, ziedojumu konts: AS SEB Banka, konta numurs: LV40 UNLA 0050 0099 8511 7. Lūgums norādīt kādu no trīs ziedojuma atbalsta mērķiem.

Apliecinām, ka kopā ar Cēsu novada pašvaldību apņemamies publiski izteikt pateicību un masu saziņas līdzekļos publiskot informāciju par ziedošanu. Informējam, ka saskaņā ar Uzņēmuma ienākuma nodokļa likuma 12.pantu ziedotājam ir iespēja saņemt nodokļa atlaidi ziedotājiem.

Publicēšanas datums: 2019. gada 11. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt