A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Atgūsti dzīvesprieku Rehabilitācijas centrā “Līgatne”

Atgūsti dzīvesprieku Rehabilitācijas centrā “Līgatne”

Rehabilitācijas centrs Līgatne arī šogad noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu, un tajā var saņemt valsts apmaksātus rehabilitācijas un fizikālās medicīna pakalpojumus ambulatori un dienas stacionāra apstākļos. 

Iedzīvotāji var izmantot iespēju doties uz rehabilitācijas centru ar ģimenes ārsta norīkojumu par valsts finansējumu. Klientam jāveic tikai pacienta iemaksa, maksa par izmitināšanu un ēdināšanu. Šos pakalpojumus var izmantot arī tie, kam ir apdrošināšanas polise (ambulatorie pakalpojumi).

Pakalpojumi centrā pieejami uzreiz, un nav jāgaida garā rindā, turklāt visi medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi tiek nodrošināti multidispilinārā komandā, ko īsteno sertificēti un profesionāli speciālisti.

Ar lielāko prieku uzņemsim arī jūsu tuviniekus, jaunās māmiņas un grūtnieces. Mūsu speciālisti jums nodrošinās kvalitatīvus ārstniecības un SPA pakalpojumus, savukārt mūsu apkārtējās dabas skaistums, kas relaksē un dziedina jau pats no sevis, ļaus atpūtināt galvu no ikdienas rūpēm. Lai atpūta būtu piepildīta ar pozitīvām emocijām, aicinām ekskursijā uz slepeno Bunkuru, Vīna darītavu, Vienkoču parku un Līgatnes dabas takām.

Līgatne ir vieta, kur elpot - elpot brīvi!

Vairāk informācijas: http://rehcentrsligatne.lv; https://www.facebook.com/RehCentrsLigatne/

Saziņai zvaniet pa tālruni 64161915


Publicēšanas datums: 2018. gada 9. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt