A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Augusts bērnu un jauniešu dienas centrā „Saules taka”

Augusts bērnu un jauniešu dienas centrā „Saules taka”

Pagājis vēl viens Dienas centra „Saules taka”, projekta mēnesis. Šajā mēnesī mēs pārveidojām vecas lietas par jaunām, nelietojamās par lietojamām. Guvām daudz informāciju, kā pirmo ar lielu izbrīnu sākām pārstrādāt tukšas plastmasa pudeles. No kurām izveidojām rokassprādzes, ko varēsim dāvināt saviem draugiem, vecākiem.
                
Ekskluzīva iespēja jums, ielūkoties mūsu Ziemassvētku dāvanu tapšanā, mēs gatavojam zvaniņus, kurus dāvāsim pensionāriem.
                                  
No tukšām aktimel pudelītēm gatavojām vāzes, kuras uzstādījām centriņa pagalmā.
                                              
  
Mēneša beigās tika sarīkots vasaras radošais karnevāls. Uz kuru ieradāmies radošos tērpos. Tērpi bija dažādi, meitenes no plastmasa maisiņiem bija pagatavojušas svārkus. Lai pagatavotu tērpu, tika izmantotas pat vecas magnetafona lentas, un citas dažādas it kā nepielietojamas, nederīgas lietas.
                               

Dienas centra „Saules taka” jaunieši, jaunajā mācību gadā visiem vēl veiksmīgu jauno mācību gadu un dāvina mazu rudens noskaņas salduma gabaliņu.


          


„Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu.  Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu”

Informāciju sagatavoja:
Bērnu un jauniešu dienas centra
„Saules taka” jaunieši


Publicēšanas datums: 2013. gada 30. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt