A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Cēsīs ar 1.oktobri darbu atsāks naktspatversme

Cēsīs ar 1.oktobri darbu atsāks naktspatversme

Ik gadu, sākoties aukstākam laikam, no 1.okobra savu darbību atsāk Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” naktspatversme.

Naktspatversmē klientus uzņems katru dienu laikā no pulksten 18:00 līdz 19:30, savukārt tā jāatstāj nākamajā rītā līdz pulksten 8:00. Nakts stundās klientus uzņems tikai ārkārtas situācijās. Saskaņā ar naktspatversmes iekšējās kārtības noteikumiem pakalpojumus nevarēs izmantot personas, kas atrodas alkoholisko dzērienu reibumā.

Lai uzturētos naktspatversmē, nepieciešams sociālā darbinieka norīkojums, to izsniedz Cēsu novada Sociālais dienests, Bērzaines ielā 18, 2.stāvā, 2.kabinetā vai Vaives pagasta pārvalde Vaives pagasta "Kaķukrogā".

Naktspatversmes pakalpojums ir maksas pakalpojums: bezpajumtniekiem, kuru pēdējā deklarētā dzīvesvieta ir Cēsu novada administratīvajā teritorijā, maksa par vienu nakti patversmē 1,00 euro. Izņēmumu gadījumos tiek uzņemti bezpajumtnieki no citiem novadiem - 7.00 euro.

Aicinām ikvienu, kurš ievērojis kādu no pilsētas bezpajumtniekiem, informēt viņu par iespējām nakšņot naktspatversmē Bērzaines ielā 16, kā arī lūdzam informēt Cēsu novada pašvaldības policijas dežurantu telefoniski (64122735) par bezpajumtnieku atrašanās vietām.


Informāciju sagatavoja
Anita Zimele
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
„Sociālais dienests”
Projektu vadītāja – attīstības speciāliste
Tālrunis: 64127746


Publicēšanas datums: 2015. gada 14. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt