A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Cēsīs ar 1.oktobri darbu atsāks naktspatversme

Cēsīs ar 1.oktobri darbu atsāks naktspatversme

Ik gadu, iestājoties vēsākiem laika apstākļiem, no 1.okobra savu darbību atsāk Cēsu novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests” naktspatversme.

Naktspatversmē klientus uzņems katru dienu laikā no pulksten 18:00 līdz 19:30, savukārt tā jāatstāj nākamajā rītā līdz pulksten 8:00. Nakts stundās klientus uzņem tikai ārkārtas situācijās. Saskaņā ar naktspatversmes iekšējās kārtības noteikumiem pakalpojumus nevar izmantot personas, kas atrodas alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē.

Lai uzturētos naktspatversmē, nepieciešams sociālā darbinieka norīkojums, to izsniedz Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests”, Bērzaines ielā 18, 2.stāvā, 2.kabinetā.

Naktspatversmes pakalpojums ir maksas pakalpojums: bezpajumtniekiem, kuru pēdējā deklarētā dzīvesvieta ir Cēsu novada administratīvajā teritorijā, maksa par vienu nakti patversmē ir 1,00 euro. Izņēmumu gadījumos tiek uzņemti bezpajumtnieki no citiem novadiem, bet tiem par pakalpojumu jāmaksā 7,00 euro.

Aicinām ikvienu, kurš ievērojis kādu no pilsētas bezpajumtniekiem, informēt viņu par iespējām nakšņot naktspatversmē Bērzaines ielā 16, kā arī lūdzam informēt Cēsu novada pašvaldības policijas dežurantu telefoniski (64122735) par bezpajumtnieku atrašanās vietām.

Informāciju sagatavoja
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
"Sociālais dienests”
Atbalsta nodaļas pilngadīgām personām vadītāja
Inga Kārkliņa

Publicēšanas datums: 2016. gada 27. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt