A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Cēsu novada ļaudis atzīmē Starptautisko Invalīdu dienu

Cēsu novada ļaudis atzīmē Starptautisko Invalīdu dienu

Jau kopš 1993. gada pasaulē 3. decembri atzīmē kā Starptautisko invalīdu dienu. Tā ir diena, kad cilvēki visā pasaulē vienojas kopējos pasākumos, lai vēlreiz akcentētu cilvēku ar invaliditāti problēmas un to iespējamos risinājumus. Tā ir diena, kad cilvēkus ar invaliditāti pārstāvošās nevalstiskās organizācijas sabiedrību pulcina uz dažādiem pasākumiem, kampaņām un citām aktivitātēm.

Šogad Invalīdu dienai veltītu pasākumu novadniekiem organizēja Cēsu Invalīdu biedrība sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldības aģentūru „Sociālais dienests”, pulcinot novadniekus, cilvēkus ar invaliditāti un nevalstisko organizāciju pārstāvjus.

Pasākumu atklāja Cēsu Invalīdu biedrības priekšsēdētājs Indulis Balodis ar uzrunu, izsakot patiesi lielu pateicību Cēsu novada pašvaldībai par sniegto atbalstu biedrības darbības nodrošināšanai. Kā īpašu dāvanu novadniekiem biedrība bija sarūpējusi Aivara Lapšāna koncertu. Pēc koncerta I.Balodis sniedza īsu prezentāciju, informējot par biedrības aktivitātēm, galvenajiem sasniegumiem kā arī nākotnes plāniem.

Īpašu vēlējumu Cēsu Invalīdu biedrībai un pārējām Cēsu novada nevalstiskajām organizācijām, kuras ikdienā sniedz lielu ieguldījumu invalīdu dzīves uzlabošanā bija sagatavojis Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Invalīdu dienas pasākumā piedalījās arī Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” direktore un Atbalsta nodaļas pilngadīgām personām vadītāja Laine Zālīte, kuras informēja klātesošos par pieejamajiem sociālajiem pakalpojumiem un pabalstiem, par asistenta pakalpojumiem, kā arī par izmaiņām labklājības nozares budžetā 2014.gadā.
 

Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika

Cēsu novada pašvaldības aģentūras
"Sociālais dienests"
Projektu vadītāja- attīstības speciāliste


Publicēšanas datums: 2013. gada 4. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt