A  A  A
Lapas karte

Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes

Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Cēsu Sociālais dienests aicina darbā sociālo rehabilitētāju

Cēsu Sociālais dienests aicina darbā sociālo rehabilitētāju

Prasības:
• Atbilstoša (vismaz) pirmā līmeņa augstākā izglītība;
• Zināšanas sociālās aktivizēšanas darba plānošanā, vadīšanā un organizēšanā;
• Teicamas prasmes darbā ar SOPA programmu;
• Labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
• Labas saskarsmes prasmes;
• Sociālās rehabilitācijas plānu izstrādāšanas un īstenošanas pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.

Sociālā rehabilitētāja pienākumi:
• plānot, vadīt un organizēt sociālās aktivizēšanas darbu, lai veicinātu klienta indivīda iekļaušanos sabiedrībā;
• palīdzēt sociālajam darbiniekam sadarbībā ar citiem speciālistiem izstrādāt un īstenot klientu individuālos sociālās rehabilitācijas plānus, mainīt un papildināt tos atbilstoši pārmaiņām klienta dzīves situācijā;
• palīdzēt klientam uzlabot esošās un apgūt jaunas sociālās prasmes.

Piedāvājam:
• Darbu dinamiskā organizācijā un profesionālā kolektīvā.

Pretendentus lūdzam līdz š.g. 11.martam iesniegt personīgi (7.kab.), uz e-pastu: soc.ag@cesis.lv vai nosūtīt pa pastu (Bērzaines iela 16/18, Cēsis, Cēsu novads, LV- 4101):
• Amatam motivētu pieteikumu;
• Profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV);
• Izglītības apliecinoša dokumenta kopiju.

Iesniedzot dokumentus, lūdzam pievienot norādi “Vakance – Sociālais rehabilitētājs”.

Publicēšanas datums: 2016. gada 1. marts

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar

Printēt