A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Cēsu Sociālo dienestu pieredzes vizītē apmeklē Olaines sociālā dienesta speciālisti

Cēsu Sociālo dienestu pieredzes vizītē apmeklē Olaines sociālā dienesta speciālisti

Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” 21.aprīlī pieredzes apmaiņā viesojās septiņi speciālisti no Olaines novada pašvaldības aģentūras "Olaines sociālais dienests", lai iepazītos ar Cēsu Sociālā dienesta speciālistu darbu.

Olaines kolēģi noskatījās un noklausījās prezentāciju par sociālo palīdzību un pakalpojumiem Cēsu novadā. Vizītes laikā, pārrunājot sociālās jomas aktualitātes un risināmos jautājumus, viesi visvairāk interesējās par pieredzi ikdienas darbā ar klientiem un sociālās palīdzības organizēšanu, kā arī apmeklēja bērnu un jauniešu dienas centru "Saules taka", Invalīdu habilitācijas – dienas centrs un naktspatversmi.

Atzinīgi vārdi tika izteikti par Cēsu sociālā dienesta daudzpusīgo ikdienas darbu novadnieku atbalstam (palīdzība dzīvokļu jautājumu risināšanā, sadarbība ar NVO, Ģimenes dienu organizēšana), kā arī par dienesta izvirzīto galveno uzdevumu – informēt iedzīvotājus par sniegtiem pakalpojumiem un pabalstiem.

Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
„Sociālais dienests”
Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Publicēšanas datums: 2018. gada 23. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt