A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Diennakts nometnēm bērniem ar kustību un fiziskās attīstības traucējumiem un viņu vecākiem (vai pavadoņiem) "saJŪTI paSAULI raDOŠI"

Diennakts nometnēm bērniem ar kustību un fiziskās attīstības traucējumiem un viņu vecākiem (vai pavadoņiem) "saJŪTI paSAULI raDOŠI"

Pirmā no sešām veselību veicinošām diennakts nometnēm bērniem ar kustību un fiziskās attīstības traucējumiem un viņu vecākiem (vai pavadoņiem) 2018.-2019.gadā "saJŪTI paSAULI raDOŠI" no 2018.g. 25.decembra līdz 30.decembrim tiek rīkota un finansēta “Rīgas domes Labklājības departamenta “Mēs par veselīgu Rīgu!” projekta ietvaros.

Norises vieta: „Jelgavas 1.internātpamatskola-Attīstības centrs” (transports no Rīgas)

Nometnes mērķis: uzlabot dalībnieku psiho-emocionālo pašsajūtu

Pirmā nometne paredzēta 7-12 gadu veciem bērniem ar kustību vai  fiziskiem attīstību traucējumiem un viņu vecāki, pavadoņi (1 bērns+1 pieaugušais no 18.g.v.). Var pieteikties dalibnieki no visas Latvijas.

NOMETNES PROGRAMMA:
  • ekspresīvās mākslas terapija - (sertificēts psihologs Ineta Kona);
  • ciguna vingrošana un fiziskās aktivitātes  – atbilstoši dalībnieku veselības stāvoklim (Latvijas Austrumu    vingrošanas asociācijas ciguna instruktore Agita Krastiņa); dabas izziņas pārgājieni - (Reinis Ziļevs www.raktuves.lv);
  • radošās darbnīcas  un izziņas darbnīcas -  (kultūras pasākumu org. Andra Hince); atbalsta grupas, diskusijas un lekcijas vecākiem;
  • komandas saliedēšanas pasākumi;
  • tikšanās ar nometnes viesiem, kopēju uzdevumu veikšana;
  • pārsteigumi bērniem un pieaugušajiem, kā arī citas aktuālas radošas aktivitātes.
Visi jautājumi un pieteikšanās nometnei pa tālruni: 29342266 (Agita Krastiņa) vai e-pastā: viesmilibasprojekti@gmail.com.

“Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros”, realizē SIA „Viesmīlības projekti” r.nr.40103706629 Sīkāka informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv;


Publicēšanas datums: 2018. gada 3. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt