A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Durvis vērs jaunais Invalīdu habilitācijas - dienas centrs

Durvis vērs jaunais Invalīdu habilitācijas - dienas centrs

          


Jau esam informējuši, ka š.g. martā Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (Dienests) parakstīja līgumu ar Nodarbinātības Valsts aģentūru par projekta „Invalīdu habilitācijas - dienas centrs” (Centrs) realizāciju (identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.2.4./10/APIA/NVA/094).

Š.g. jūnijā norisinājās Centra iekārtošana, lai jau 1.jūlijā Centrs varētu uzsākt darbību. Centra pakalpojuma saņēmēji būs Cēsu novadā dzīvojošas personas ar smagiem funkcionāliem traucējumiem pēc 18 gadu vecuma, kuri pēdējo septiņu gadu laikā absolvējuši kādu izglītības iestādi, kā arī skolnieku brīvlaikos Centra pakalpojumus varēs saņemt skolas vecuma bērni ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, kuru vecāki strādā.

Centrā tiks nodrošināti sociālās rehabilitācijas pakalpojumi ar mērķi pilnveidot klientu sociālās un funkcionālās prasmes un integrēties sabiedrības dzīvē, tiks nodrošināts atbalsta grupu pakalpojums personām ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī reizi mēnesī starpprofesionāļu komanda, kurā ietilpst sociālās, veselības, nodarbinātības un izglītības sfēras darbinieki, sniegs konsultācijas personām ar invaliditāti.

Aicinām Cēsu novada iedzīvotājus ar smagiem funkcionāliem traucējumiem un viņu tuviniekus, kuriem nepieciešami Centra pakalpojumi, personīgi vērsties Dienestā, Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, Cēsu novadā, 2.stāvā 9.kabinetā vai arī zvanīt: 64127898, 64127896.

Uzaicinām pieteikties arī cilvēkus ar funkcionāliem traucējumiem, kuri no š.g. augusta vēlētos saņemt Atbalsta grupas pakalpojumus.
Projekta kopējās izmaksas Ls 72921,48, t.sk., Eiropas Sociālā fonda finansējums 72921,48.

 


Informāciju sagatavoja:
Laine Zālīte
Cēsu novada
pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests”
Atbalsta nodaļas pilngadīgām personām vadītāja
Tālr.: 641 27743 Mob.: 26 536 286
e-pasts: laine.zalite@cesis.lv


Publicēšanas datums: 2011. gada 26. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt