A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Gatavojas Starptautiskajai ģimenes dienai Cēsīs!

Gatavojas Starptautiskajai ģimenes dienai Cēsīs!


15.maijā jau sesto gadu pēc kārtas Cēsīs tiks organizēta ĢIMENES DIENA. Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām un Cēsu novada pašvaldību dāvinās šos svētkus visām ģimenēm.

Ja iepriekšējos gados ģimenes ar bērniem tika aicinātas doties pastaigā pa Latvijā vienīgo Bērnu tiesību un pienākumu taku, piedaloties dažādās ģimeni saliedējošās aktivitātēs, tad šogad Sociālais dienests ir nolēmis mainīt pastaigas takas maršrutu, aicinot vecākus kopā ar bērniem izzināt Cēsu pilsētu.

Šobrīd notiek aktīvs darbs pie maršruta izveides. Jaunajā pastaigu takas maršrutā ģimenēm būs iespēja iepazīties ar pašvaldības un valsts iestāžu darbu Cēsu pilsētā, piedalīties kopīgās aktivitātēs, un tieši 15.maijā pastaigas takas dalībniekiem būs vienreizēja iespēja apskatīt jauno Vidzemes koncertzāli „Cēsis”.

Ģimenes dienas ietvaros notiks jau trešā Bērnu ratiņu parāde, kurā piedalīties var ikviens, kas to vēlas! Pats galvenais nosacījums ir piedalīties, parādīt savu košo, fantāzijas bagāto bērna transportlīdzekli. Par visatraktīvāk uzpostajiem un izrotātajiem bērnu ratiņiem tiks piešķirta īpaša pārsteigumu balva.

Pasākuma noslēgumā Maija parka estrādē notiks ģimenēm veltīts svētku koncerts.

Lai svētki izdotos, aicinām pieteikties arī uzņēmējus, uzņēmumus un vienkārši labus cilvēkus, kuri būtu gatavi iesaistīties pasākuma atbalstīšanā un organizēšanā! Atbalsts varētu būt gan finansiāls - pasākuma nodrošināšanai, gan kāds gardums vai dāvaniņa apmeklētājiem!

Aicinām Cēsu novada darba devējus, atbalstot darbiniekus, uzdāvināt viņiem brīvu 15.maija pēcpusdienu, lai kopā ar ģimeni un bērniem piedalītos Ģimenes dienai veltītajos pasākumos!

Informācijai: Vita Pleševnika Cēsu pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" projektu vadītāja- attīstības speciāliste tālr., 6412774664127746, e-pasts: vita.plesevnika@cesis.lv


Prieks bērnu acīs ir prieks mūsu sirdīs!

Ziedojumu konts
Cēsu novada p/a „Sociālais dienests
AS "SEB BANKA" UNLALV2X
konta Nr. LV40 UNLA 0050 0099 8511 7

Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības
aģentūras „Sociālais dienests”
projektu vadītāja- attīstības speciālistePublicēšanas datums: 2014. gada 24. marts  

Komentāri

Anita Broma 2014-03-26 16:04:04 Prieks par šādu dienu, bet vai to nevajadzēja rīkot sestdienā, lai vēl vairāk cilvēku varētu piedalīties?

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt