A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Invalīdu habilitācijas- dienas centra jaunieši apmeklē Botānisko dārzu

Invalīdu habilitācijas- dienas centra jaunieši apmeklē Botānisko dārzu

Iesākoties jaunam gadam, Invalīdu habilitācijas- dienas centra jauniešiem jau janvāra otrajā nedēļā bija iespēja iepazīt Latvijas universitātes Botānisko dārzu Rīgā. Lai arī dabā šobrīd valda miera periods jaunieši baudīja Tropu mājas eksotiku un bija sajūta it kā pabūts tāltālos siltzemju nostūros ar tropu un subtropu klimatu. Pašu acīm bija skatāmi banānpalmas augļi, varenie citronaugļi. Jaunieši atpazina pie sevis mājās līdzīgi augošos augus, uzzināja, ka daži no tiem ir aizsargājami vai ārstnieciski, un daži ir pat indīgi. Savukārt divās plašās siltumnīcās varēja apskatīt dažādus tuksnešu augus, kā, piemēram, kaktusus un kaut ārā gaisa temperatūra bija mīnusos varēja priecāties par sulīgo zaļumu un krāšņi ziedošajiem ziediem.

Tāpat jaunieši vēl iespēja apskatīt arī turpat Botāniskajā dārzā izvietoto mākslinieces A. Bērziņas Ziemassvētku izstādi ,,20+K+M+B+14 DĀVANAS”. Jaunieši savām acīm skatīja trīs austrumu gudro atnestās dāvanas Jēzum- zeltu, vīraku un mirres. Te nu bija brīva vaļa jauniešu iztēlei, katrs savā fantāzijā uzbūra ko tikai sev tuvu un izsapņojamu.

Esot Botāniskajā dārzā nebija iespējams nepamanīt jauniešu prieku par redzēto un sajusto. Tas bija nebijis piedzīvojums jauniešu dzīvē.
 
Informāciju sagatavoja
Ērika Verle
Invalīdu habilitācijas – dienas
centra vadītāja

Publicēšanas datums: 2015. gada 20. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt