A  A  A
Lapas karte

Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes

Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Aicina darbā Saimnieciskās nodaļas vadītāju

Aicina darbā Saimnieciskās nodaļas vadītāju

Cēsu novada pašvaldības aģentūra
"Sociālais dienests"
konkursa kārtībā aicina darbā
Saimnieciskās nodaļas vadītāju

Prasības pretendentam:
• augstākā izglītība;
• normatīvo aktu pārzināšana ēku pārvaldīšanas un būvniecības jomā un publisko iepirkumu jomā;
• analītiska, stratēģiska un radoša domāšana un prasme organizēt savu darbu;
• labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
• labas komunikācijas un vadīšanas prasmes;
• inženiera kvalifikācija vai būvprakses sertifikāts kādā no būvniecības jomām tiks uzskatīts par priekšrocību.

Galvenie darba pienākumi:
• vadīt un plānot Saimnieciskās nodaļas darbu;
• nodrošināt iestādes valdījumā nodoto pašvaldības nekustamā īpašuma pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, plānot valdījumā nodoto ēku nepieciešamos remontus, kontrolēt pārvaldnieku izstrādāto pašvaldības dzīvojamo telpu uzturēšanas plānu izpildi;
• izstrādāt Aģentūras valdījumā nodoto pašvaldības ēku un būvju uzturēšanas stratēģiju un koordinēt būvniecības procesus;
• organizēt ar nekustamo un kustamo īpašumu saistītos publiskos iepirkumus iestādes vajadzībām, izstrādāt attiecīgās tehniskās specifikācijas;
• veikt būvprojektu saskaņošanu iestādes valdījumā esošo pašvaldības ēku un būvju būvdarbiem vai nojaukšanai, veikt izmaksu daļas analīzi nepieciešamā finansējuma piesaistei, saskaņot darbu veikšanas projektus;
• sagatavot saimnieciskos līgumus valdījumā nodotā nekustamā īpašuma pārvaldīšanai un uzturēšanai;
• organizēt un kontrolēt ēku, būvju un to daļu un inženierkomunikāciju sistēmu uzturēšanu.

Profesija saimnieciskās nodaļas vadītājs ietilpst 35. amatu saimē.

Piedāvājam:
• darbu dinamiskā organizācijā un profesionālā kolektīvā;
• kvalifikācijai un darba rezultātiem atbilstošu atalgojumu, veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas.

Amatam motivētu pieteikumu, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un apliecinošu izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesūtīt līdz 28.10.2016. plkst.16.00 ar norādi „Vakance – Saimnieciskās nodaļas vadītājs” uz e-pastu: soc.ag@dome.cesis.lv vai iesniegt personīgi Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” (8.kab.) Bērzaines iela 16/18, Cēsis, Cēsu novads, LV- 4101.

Publicēšanas datums: 2016. gada 19. oktobris

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar

Printēt