A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Mūsu iedvesmas avots skaistām un piepildītām vecumdienām

Mūsu iedvesmas avots skaistām un piepildītām vecumdienām

Dzīvespriecīgā cēsniece Olga Hauka 2019.gada 2.martā sagaidīja savu 98.jubileju. Ar Olgu Sociālā dienesta pārstāvji - Ziemassvētku rūķīši satiekas ik gadu Ziemassvētku laikā, kad pie Cēsu novada senioriem dodas ciemos ar saldumu paciņu.

Vienmēr Olga viesus sagaida ar pašdarinātiem apsveikumiem, kas priecē ikvienu. Pēdējos piecus gadus Olga ir aizrāvusies ar galvas masku darināšanu. Šo gadu laikā ir tapušas lapsas, vilka, gaiļa, tīģera un daudzas citas skaistas maskas.

Februāra nogalē Cēsu novada p/a “Sociālais dienests” pārstāvjiem ciemojoties pie seniores, bija iespēja apskatīt Olgas darinātos darbus, tostarp izšūtos pārtikas maisiņus, spilvendrānas ar dažādiem motīviem, kā piemēram “Zaķīšu pirtiņa”, zīmētās apsveikumu kartiņas u.c.

Kā Olga Hauka pati atzīst, no vecumdienām nav jābaidās, katram tik jāatrod sava aizraušanās un jādara to, kas patīk vislabāk. 32 darba gadi Olgai ir aizritējuši strādājot bērnudārzā, kā uzsver pati Olga, pirmās masku izgatavošanas iemaņas nāk tieši no bērnudārza, kur savulaik tika gatavotas maskas ludziņām bērniem. Šobrīd visas izgatavotās maskas Olga velta saviem trīs mazbērniem.

Jāpiemin, ka pērnā gada nogalē, par godu Latvijas simtgadei Olga Sociālajam dienestam uzdāvināja pašas zīmētu tematisku apsveikumu.

“Ik gadu apciemojot Cēsu novada seniorus, esam pamanījuši, ka Cēsu novadā dzīvo ļoti daudz aktīvu, iedvesmojošu senioru, ar kuriem lepojamies un no viņiem vēlamies mācīties”,  atzīst Sociālā dienesta direktore Iveta Sietiņsone. Sakām lielu paldies Olgai un viņas ģimenei par sniegto iespēju ieskatīties seniores ikdienā un dalīties tajā.

Publicēšanas datums: 2019. gada 26. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt