A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Pabalsts mācību piederumu iegādei – atbalsts ģimenēm ar bērniem !

Pabalsts mācību piederumu iegādei – atbalsts ģimenēm ar bērniem !

Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” dara zināmu, ka no 1.07.2013. uzsākta dokumentu pieņemšana pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.

Pabalsta piešķiršanas apmēru un izmaksas kārtību nosaka 22.06.2010.  Cēsu novada domes saistošie noteikumi Nr. 25 "Par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu vai maznodrošinātu un sociālās palīdzības pabalstiem Cēsu novadā"

Uz pabalsta saņemšanu var pretendēt ģimenes, kuras Aģentūra atzinusi par trūcīgām vai maznodrošinātām.
Šogad Pabalsta apmērs trūcīgo ģimeņu bērniem ir Ls 25,00, maznodrošināto ģimeņu bērniem - Ls 15,00. Pabalsts mācību piederumu iegādei tiek piešķirts par katru ģimenes (mājsaimniecības) skolēnu līdz 21 gada vecumam, kurš turpina mācības vispārējās izglītības iestādē (sākumskola, pamatskola, vidusskola, ģimnāzija, vakarskola) vai profesionālajās skolās un vidusskolās vai tām pielīdzināmās profesionālās izglītības  iestādēs.

Tāpat uz pabalstu Ls 10.00 apmērā, var pretendēt bērni bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni līdz 24 gadu vecumam, kuri ar Cēsu novada bāriņtiesas lēmumu nodoti audžuģimenē vai aizbildniecībā un turpina mācīties vispārējās vai profesionālajās skolās un vidusskolās vai tām pielīdzināmās profesionālās izglītības  iestādēs.

Lai saņemtu pabalstu ģimenēm jāvēršas Cēsu novada pašvaldības aģentūrā “Sociālais dienests" Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, 2.stāvā, 6. vai 7.kabinetā, vai Cēsu novada pašvaldības aģentūrā “Sociālais dienests" Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogs", Vaives pagastā, Cēsu novadā.

Lai saņemtu pabalstu jāiesniedz iesniegums un jāuzrāda izziņa par atbilstību trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusam.

Iesniegumu pieņemšana un pabalstu izsniegšana turpināsies līdz šā gada 30.septembrim. Aģentūras darbinieki iesaka neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi!


Informāciju sagatavoja:
Ivita Puķīte
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests”
Ģimeņu atbalsta nodaļas vadītāja –
Direktores vietniece sociālos jautājumos
64127898
ivita.pukite@cesis.lv

Publicēšanas datums: 2013. gada 22. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt