A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Turpinās pabalstu izmaksāšana uzsākot jaunu mācību gadu

Turpinās pabalstu izmaksāšana uzsākot jaunu mācību gadu


Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (turpmāk – Sociālais dienests) vēl līdz 30.septembrim pieņems dokumentus pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.

Uz pabalsta saņemšanu var pretendēt ģimenes, kuras Sociālais dienests ir atzinis par trūcīgām vai maznodrošinātām. Šogad Pabalsta apmērs trūcīgo ģimeņu bērniem ir EUR 35,00, maznodrošināto ģimeņu bērniem - EUR 20,00.

Pabalsts mācību piederumu iegādei tiek piešķirts par katru ģimenes (mājsaimniecības) skolēnu līdz 21 gada vecumam, ja skolnieks bez pārtraukuma turpina mācības vispārējās izglītības iestādē (sākumskola, pamatskola, vidusskola, ģimnāzija, vakarskola) vai profesionālajā skolā.

Tāpat uz pabalstu EUR 15,00 apmērā, var pretendēt bērni bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni līdz 24 gadu vecumam, kuri ar Cēsu novada bāriņtiesas lēmumu nodoti audžuģimenē vai aizbildniecībā.

Lai saņemtu pabalstu ģimenēm jāvēršas Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, 2. stāvā, 6. vai 7. kabinetā, vai Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogs".
 
Iesniegumu pieņemšana un pabalstu izsniegšana turpināsies līdz š.g. 30. septembrim.


Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības
aģentūras „Sociālais dienests”
Projektu vadītāja – attīstības speciālistePublicēšanas datums: 2014. gada 22. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt