A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Sarunu vakars "bērns bērnu namā un es" Cēsīs

Sarunu vakars "bērns bērnu namā un es" Cēsīs

Vidzemes plānošanas reģions 18.jūlijā plkst.18.00 Cēsīs organizē trešo sarunu vakaru potenciālajiem audžuvecākiem, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm. Sarunu vakars notiks “Jauniešu mājā” Rīgas ielā 23, Cēsīs.

Arvien trūkst audžuģimeņu, īpaši tādu, kuras spētu uzņemt vairākus bērnus no vienas ģimenes, kā arī bērnus ar īpašām vajadzībām. Neskatoties uz to, ka dažādas nevalstiskās organizācijas aktīvi darbojas, lai veicinātu bērnu uzaugšanu ģimenē- bērni bērnu namos joprojām ir.

Jau pieņemamāk sabiedrībā ir runāt par bērnu namiem un to ietekmi uz bērna attīstību. Arī pašas audžuģimenes un aizbildņi ir sākuši runāt manāmi vairāk un atklāti par to, kāda ir ikdiena ar bērnu, kurš ir cietis un ticis šķirts no savas ģimenes vai piedzīvojis zaudējumu un kļuvis par bāreni.

Projekta “Vidzeme iekļauj” organizētajiem sarunu vakariem esam izvēlējušies nepabeigtu teikumu - “bērns bērnu namā un es”. Te nu katram ir iespēja šo teikumu “pielaikot” un paturpināt vai vienkārši apdomāt, saprast ko saka paša sirds.

Vidzemes plānošanas reģions, projekta “Vidzeme iekļauj” gaitā rīko sarunu vakarus neformālā atmosfērā ikvienam interesentam, kurš kādreiz ir domājis par bērnu bērnu namā. 

Uz sarunām aicinātas jau esošas audžuģimenes, aizbildņi un adoptētāji, kuri dalīsies ar savu pieredzi. Runāsim arī par viesģimenes statusu, kas ir labs sākums vai iespēja tad, ja ikdienas solis neļauj uzņemt bērnu pavisam, tomēr var sniegt lielu ieguldījumu bērna izaugsmē. Pie kafijas tases ikvienam būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus, kā arī tos iesniegt iepriekš, rakstot uz naula.dannenberga@vidzeme.lv, lai sarunu laikā neaizmirstas.

Informācijai iespējams sekot Facebook lapās “Vidzeme iekļauj” un  “Vidzemes plānošanas reģions”.
Publicēšanas datums: 2018. gada 11. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt