Sociālais dienesta aicina darbā grāmatvedi

Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” aicina darbā grāmatvedi uz nenoteiktu laiku.

Pretendentam izvirzītās prasības:

  • vidējā vai augstākā profesionālā izglītība un profesijai atbilstoša kvalifikācija;
  • iepriekšējā darba pieredze grāmatvedībā (ne mazāk kā 2 gadi);
  • labas datorzināšanas, programmā Vienotā pašvaldību sistēma (VPS) integrēto grāmatvedības programmu pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • labas zināšanas grāmatvedības normatīvajos aktos un to piemērošana;
  • prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • atbildības sajūta, labas saskarsmes prasmes.

Galvenie amata pienākumi:

  • iegrāmatot darījumus un veikt nepieciešamos aprēķinus;
  • veikt norēķinu par saistībām un prasībām uzskaiti;
  • veikt pamatlīdzekļu, krājumu un inventāra uzskaiti;
  • piedalīties pārskata gada inventarizācijas rezultātu apkopošanā;
  • sagatavot paziņojumus par debitoru saistību apmēru un brīdinājumus par debitoru saistību izpildi;
  • darba devēja īstenoto projektu ietvaros pārbaudīt pakalpojumu sniedzēju rēķinus un to atbilstību darba devēja lēmumiem un noslēgtajiem līgumiem.
  • sniegt atbalstu projektiem nepieciešamās informācijas apkopošanā.

Mēs piedāvājam:

  • darbu dinamiskā un profesionālā kolektīvā;
  • labus darba apstākļus un darbavietu Cēsīs – Bērzaines ielā 16/18;
  • mēnešalgu atbilstoši 8. mēnešalgas grupai;
  • sociālās garantijas;
  • atsaucīgu un profesionālu komandu.

Amatam motivētu pieteikumu, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un kvalifikāciju apliecinošu izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesūtīt līdz 02.12.2019. plkst.16.00 ar norādi „Vakance – grāmatvedis” uz e-pastu: soc.ag@cesis.lv vai iesniegt personīgi Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” (8.kab.) Bērzaines iela 16/18, Cēsis, Cēsu novads, LV- 4101.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu izsludinātā amata konkursa norisi, datu pārzinis ir Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests”, adrese Bērzaines iela 16/18, Cēsis, Cēsu nov., LV – 4101

Datums: 2019. gada 21. novembris