A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Sociālās rehabilitācijas pasākumi Resursu centrā

Sociālās rehabilitācijas pasākumi Resursu centrā

Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” īstenotais ESF projekts „Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs”, identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.2.4./11/APIA/NVA/147  pamazām tuvojas nobeigumam. Augustā darbību uzsāks projektā plānotā pēdējā  atbalsta grupa un   darbnīca nodarbinātības iemaņu stimulēšanai mērķa grupas personām un  turpināsies uzsāktās dekupāžas nodarbības. Augustā un septembrī turpināsies individuālā apmācība socializācijai e-vidē.

 Projekta ietvaros līdz jūlija beigām sociālās rehabilitācijas pakalpojumi ir sniegti 285 personām, kuras ir piedalījušās 19 atbalsta grupās, 10 darbnīcās nodarbinātības iemaņu stimulēšanai apguvuši dekupāžas iemaņas un individuālajā apmācībā apguvuši iemaņas darboties ar datoru.

 Projektā paredzēta sasniegto rezultātu uzturēšana un ilgtspēja pēc projekta pabeigšanas. Visas projektā iesaistītās Vidzemes reģiona pašvaldības apliecinājušas, ka vismaz 18 mēnešus pēc projekta nobeiguma turpinās projekta aktivitāšu – Resursu centra sniegto pakalpojumu, sociālā darba speciālistu profesionālās pilnveides, aktuālas informācijas pieejamības par Vidzemes reģiona pašvaldībās pieejamajiem sociālajiem pakalpojumiem  - īstenošanu.

Par šī projekta lietderību liecina tas, ka Valkas novadā daļa atbalsta grupu dalībnieču, kuras saņēma sociālās  rehabilitācijas pakalpojumus pagājušā gada nogalē, vasarā pulcējās uz nodarbībām pašpalīdzības grupā un papildus apguva arī dekupāžas iemaņas darbnīcā nodarbinātības iemaņu stimulēšanai.  Vēlmi turpināt tikties grupu nodarbībās, arī ar sociālā darba un citiem  speciālistiem izteikušas arī pārējo novadu mērķa grupu personas, kuras piedalījās projektā, gan arī tie iedzīvotāji, kuri projektā nepiedalījās, bet ieguva informāciju no dalībniekiem un projekta īstenotājiem.

Atgādinām, ka Resursu centra interneta vietnē www.resursucentrs.lv gaidām jautājumus no ikviena interesenta par projektā iesaistīto pašvaldību sniegtajiem sociālajiem pakalpojumiem.  Atbildi uz jautājumu saņemsiet savā e-pastā.

Informējam, ka projekts „Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs”, identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.2.4./11/APIA/NVA/147 ilgst no 2012. gada 1.aprīļa līdz 2013. gada 31. oktobrim. Projekta kopējās izmaksas ir 100 000 latu, to finansē ESF.
                                     

Informāciju sagatavoja:
Dzintra Strauta
Projekta vadītāja
Tālrunis: 29127943
e-pasts: dzintra.strauta@cesis.lv


Publicēšanas datums: 2013. gada 1. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt