A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Trīs Cēsu nevalstiskās organizācijas saņem finansējumu sabiedrības atbalsta projektiem

Trīs Cēsu nevalstiskās organizācijas saņem finansējumu sabiedrības atbalsta projektiem

A/S ”Latvijas valsts meži” jau septīto gadu konkursa kārtībā sadalīja 305618,04 eiro ziedojumu biedrībām un nodibinājumiem atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem. Šogad finansējumu saņem arī trīs nevalstiskās organizācijas Cēsīs.

Biedrība ”Ģimenes centrs Mūsu nākotne” iegvusi 2442,58 eiro, un par šiem līdzekļiem biedrība veiks remontu telpām, kurās darbojas zupas virtuve. Telpās biedrība rīko bezmaksas pasākumus daudzbērnu ģimenēm, audžuģimenēm, grūtības nonākušās ģimenēm ar bērniem.

Latvijas Kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrība saņēmusi 8616,00 eiro, un projekta gaitā norisināsies aktivitātes biedrības Cēsu, Jēkabpils, Jelgavas, Liepājas reģionālajās nodaļās un Rīgā. Tiks īstenotas izglītojošas lekcijas par veselību, vadīta atbalsta grupa autoimuno diagnožu pacientiem, plānoti izglītojoši un veselību veicinoši izbraukumi biedrības biedriem un īpaši tiem, kuri visbiežāk netiek līdzi ikdienas ekskursantiem.

Latvijas Neredzīgo biedrība saņēmusi 11173,00 eiro, un par šiem līdzekļiem projekta ietvaros sešās biedrības teritoriālajās organizācijās – Rēzeknē, Daugavpilī, Jūrmalā, Cēsīs, Balvos un Rīgā – piecu mēnešu garumā būs organizētas izglītojošas, praktiskas, izklaidējošas un piederību stiprinošas nodarbības, kas veicinās un attīstīs jaunu prasmju apguvi biedrības biedriem. Konkrētajā projektā tiks iesaistīti 90 dalībnieki, no kuriem lielākā daļa dalībnieku būs no lauku rajoniem.

Kopā par 305618,04 eiro šogad tiek atbalstīti 59 nevalstisko organizāciju projekti no visas Latvijas. Ar projektu starpniecību iecerēts palīdzēt bērniem un pieaugušajiem ar īpašajām vajadzībām, sociāli mazaisargātām sabiedrības grupām un pensijas vecuma cilēkiem, kā arī sabiedrības grupām integrēties. Kopumā projekti sniegs atbalstu 29 341 cilvēkam.

Publicēšanas datums: 2018. gada 1. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt