A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Tuvojas Starptautiskā ģimenes diena!

Tuvojas Starptautiskā ģimenes diena!


Šogad, Cēsīs jau piekto gadu tiks rīkota Ģimenes diena, kas jau kļuvusi par tradīciju Cēsīm. Arī šogad Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām dāvinās šos svētkus visām Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.

15.maijā Cēsu novada ģimenes vecāki, vecvecāki kopā ar savām atvasītēm no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicināti doties pastaigā pa Latvijā vienīgo Bērnu tiesību un pienākumu taku.

Reģistrācija un takas sākums - Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Pils laukumā 9, Cēsīs. Šeit katra ģimene varēs saņemt Bērnu tiesību un pienākumu takas maršruta karti, un Ģimenes pasi. Ejot pa kartē norādītajiem punktiem, ģimenēm būs iespēja iesaistīties dažādās jautrās, ģimeni saliedējošās aktivitātēs. Bērni varēs sadarboties ar vecākiem, vecāki - ar bērniem. Un, protams, būs dažādi pārsteigumi. Katrā punktā ģimenes varēs iepazīties ne tikai ar bērnu tiesībām, bet arī ar to pienākumiem.

Gala punktā no plkst. 17.30 līdz 20.00 Maija parka estrādē svētkus ieskandinās ģimenēm veltīts koncerts. Ģimenes dienu dalībniekus priecēs mazu un lielu cēsnieku uzstāšanās.

Jau otro gadu tiek organizēta Bērnu ratiņu parāde! Par visatraktīvāk uzpostajiem, izrotātiem bērnu ratiņiem tiks piešķirta īpaša pārsteigumu balva. Parādes sākums un pulcēšanās plkst. 18.00 Pils laukumā pie Izstāžu nama.

Lai svētki izdotos, aicinām pieteikties arī uzņēmējus, uzņēmumus un vienkārši labus cilvēkus, kuri būtu gatavi iesaistīties pasākuma atbalstīšanā un organizēšanā! Atbalsts varētu būt gan finansiāls - pasākuma nodrošināšanai, gan kāds gardums vai dāvaniņa takas apmeklētājiem!

Informācijai: Ivita Puķīte Cēsu novada p/a "Sociālais dienests" Ģimeņu atbalsta nodaļas vadītāja tālr., 64127898, 29432459 ivita.pukite@cesis.lv.

Prieks bērnu acīs ir prieks mūsu sirdīs!

Ziedojumu konts
Cēsu novada p/a „Sociālais dienests
AS "SEB BANKA" UNLALV2X
konta Nr. LV40 UNLA 0050 0099 8511 7


Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības
aģentūras „Sociālais dienests”
projektu vadītāja- attīstības speciāliste


Publicēšanas datums: 2013. gada 8. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt