A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Uzsāk īstenot projektu „Meklējot labāko Eiropas praksi jauniešiem noziedzības novēršanai”

Uzsāk īstenot projektu „Meklējot labāko Eiropas praksi jauniešiem noziedzības novēršanai”

Eiropas Savienības Pamattiesību un Eiropas Savienības pilsonības programmas ietvaros Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību „Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS” ir iesaistījusies kā projektu partneris projektā „Meklējot labāko Eiropas praksi jauniešiem noziedzības novēršanai”.

Cēsīs projekta tiešie realizētāji būs Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” Ģimeņu atbalsta nodaļa, kuras viens no ikdienas darbiem ir darbs ar ģimenēm, kurās aug nepilngadīgi bērni.
Projekta mērķis ir atrast, identificēt un ieviest Eiropas valstu labākās prakses darbam ar riska grupu bērniem un bērniem riska situācijās, lai veicinot bērnu labklājību un sociālo iekļaušanu, mazinātu noziedzības un atstumtības riskus bērniem, radītu drošāku vidi bērnu veiksmīgai attīstībai Eiropā kopumā.

Projekta laikā Cēsīs tiks organizētas aktivitātes saturīga brīvā laika pavadīšanai, kā arī aktivitātes bērniem un vecākiem sevis izzināšanai.

Projekts ilgst no 2013.gada marta līdz 2015. gada 6.janvārim. Projekta „Meklējot labāko Eiropas praksi jauniešiem noziedzības novēršanai” Kopējās izmaksas ir EUR 63 270.93, 80% no šiem līdzekļiem finansē Eiropas Savienība. Cēsu novada pašvaldības līdzfinansējums – EUR 15 817.73. Informējam, ka kopā ar Cēsu novada pašvaldību  projektu realizē 8 partneri -  Starptautiskā Juvenālās justīcijas observatoriju, Beļģijā, Starptautisko bērnu attīstības iniciatīvu ( Nīderlande), Edinburgas Universitāte (Skotija), Bērnu atbalsta centrs (Lietuva ), Igaunijas Tieslietu ministriju, Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekciju, Madonas novada pašvaldību un Saldus novada pašvaldību.


Projekts finansēts ar Eiropas Savienības atbalstu
Pamattiesību un Eiropas Savienības pilsonības
programmas ietvaros

Projekts līdzfinansēts Latvijas valsts budžeta finansētās programmas "NVO līdzfinansējuma programma" ietvaros, ko administrē Sabiedrības integrācijas fonds


Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
"Sociālais dienests"
Projektu vadītāja- attīstības speciālistePublicēšanas datums: 2013. gada 23. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt