A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Ziemassvētku prieks un pārsteigums bērniem

Ziemassvētku prieks un pārsteigums bērniem

Cēsu novada p/a “Sociālais dienests” ar deputāta Renāra Sproģa un A/S Cēsu alus atbalstu 17.un 18.decembrī sagādāja pārsteigumu 24 Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.

Gan jau cēsnieki pamanījuši divus vakarus pa Cēsu novada ielām braucam īpaši izgaismotu busiņu. Tas ir īpašais Ziemassvētku busiņš, kas tapis, pateicoties Cēsu novada domes deputāta Renāra Sproģa atbalstam, lai īpašā veidā nogādātu ziemassvētku saldumu paciņas un A/S Cēsu alus suliņas, sagādājot prieku 24 Cēsu novada ģimeņu pašiem mazākajiem bērniņiem.

R.Sproģis atklāj: “Dāvināšanas laiks, kad sabiedrība bez īpaša mudinājuma atver sirdis, ir tieši Ziemassvētku laiks. Braucot ar Cēsu jauniešiem no d/c “Saules taka” un redzot viņu acis, kad tika sniegtas dāvanas mazajiem cēsniekiem, guvu vēlreiz apstiprinājumu, cik svarīgi, lai mums būtu šī piederības sajūta, ka ne tikai mums kāds dāvā prieku, bet paši to varam arī citiem sniegt”.

Cēsu Sociālais dienests pateicas R.Sproģim, AS “Cēsu Alus”, dienas centra “Saules taka” jauniešiem un Baibai Zalcmanei par atbalstu un sirds siltumu sagādājot Ziemassvētku prieku pašiem mazākajiem.

Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūra
„Sociālais dienests”
Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Publicēšanas datums: 2018. gada 19. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt