A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
Slēpošanu:
(25%) - 28 balsu
Braukšanu ar ragaviņām:
(9%) - 10 balsu
Slidošanu:
(7%) - 8 balsu
Snovbordu:
(7%) - 8 balsu
Patīk viss minētais:
(13%) - 14 balsu
Ziema nepatīk:
(38%) - 42 balsu
Balsu skaits: 110
<< Iepriekšējais <<  
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Pateicamies par atbalstu un sadarbību
2019. gada 18. janvāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" saka lielu paldies visiem ziedotājiem, kuri 2018.gadā ziedoja līdzekļus un noderīgas lietas novadniekiem. 2018.gadā no uzņēmējiem un privātpersonām esam saņēmuši ziedojumus 2 726,40 EUR apmērā. Sakām lielu paldies līdzcilvēkiem par atbalstu ikdienā, lai kopā paveiktu gan mazus, gan arī lielus darbus.
“Saules takas” bērni ekskursijā
2019. gada 10. janvāris  
Šis gads Dienas centram “Saules taka” iesākās ļoti aizraujoši, jo pateicoties A/S “Cēsu alus” atbalstam, bērni devās izklaidējošā ekskursijā uz Rīgas Ilūziju muzeju (Ilussion Rooms) un kinoteātri “Forum Cinemas”.
Ziemassvētku pasākums Cēsu novada bērniem ar īpašām vajadzībām
2018. gada 27. decembris  
Biedrība “Brīnummāja” un Cēsu novada Jauniešu dome ceturtdien, 27.decembrī, Cēsu 2.pamatskolā ar īpašu Ziemassvētku pasākumu iepriecināja Cēsu novada jauniešus un bērnus ar invaliditāti un bērnus un jauniešus no Habilitācijas centra un Dienas centra.
Ziemassvētku prieks un pārsteigums bērniem
2018. gada 19. decembris  
Cēsu novada p/a “Sociālais dienests” ar deputāta Renāra Sproģa un A/S Cēsu alus atbalstu 17.un 18.decembrī sagādāja pārsteigumu 24 Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.
Pieredzi gūstot un daloties tajā
2018. gada 19. decembris  
Decembra sākumā Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” speciālisti guva vērtīgu pieredzi darbam ar personām ar garīga rakstura traucējumiem Čehijā un Ukrainā un dalījās pieredzē par aprūpes mājās pakalpojumu nodrošināšanu sadarbībā ar nevalstiskajam organizācijām.
Atbalsts kurināmā iegādei
2018. gada 5. decembris  
Skatīt arhīvu

Printēt