A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Spēļu pēcpusdiena “Cēsnieku galda spēles”

Spēļu pēcpusdiena “Cēsnieku galda spēles”

Sestdien, 7.aprīlī, Starptautiskajā galda spēļu dienā, no plkst.14.00 līdz plkst.16.30 Cēsu muzejs aicina uz izstādi “Kauliņi ir mesti”, kur būs iespēja iepazīt un izspēlēt piecas Cēsīs radītas galda spēles.

Tās ir jautras, izzinošas, labirintiem bagātas un patriotiskas, gluži kā paši spēļu izgudrotāji - mazie cēsnieki, 1.pamatskolas 4.klases skolēni.

Nāc kopā ar ģimeni, draugiem, ienirsti spēļu pasaulē un sasniedz uzvaras prieku!

Ieejas maksa ģimenes dienas pasākumā 2 EUR (bērni, skolēni, pensionāri), 3 EUR (pieaugušie), īpašais piedāvājums Ģimenes ieejas biļete pasākumā EUR 7 (2 pieaugušie un bērni – skaitu neierobežojam).

Uz tikšanos Cēsu muzejā!

Uzziņai:
Aizgājušā gada nogalē Cēsu Vēstures un mākslas muzejā tika atklāta unikāla galda spēļu vēsturei veltīta izstāde “Kauliņi ir mesti..”, kurā ir eksponētas 19.gs.beigu – 20.gs.beigu spēles no Daces Cepurītes un Tāļa Pumpuriņa privātkolekcijas. Galda spēļu privātkolekcija ir lielākā Baltijas valstīs un Cēsu muzejā tā eksponēta pirmo reizi.
Galda spēļu izstādi atbalsta Latvijā un Pasaulē populārais galda spēļu zīmols “Brain Games”, kuri ir radījuši augsti apbalvoto galda spēli “Ice Cool”, kas atzīta par Pasaulē labāko galda spēli bērniem 2017.gadā, šo un daudzas citas “Brain Games” ražotās spēles var izspēlēt izstādes interaktivitāšu sadaļā – “bērnu stūrītī”.

Izstāde “Kauliņi ir mesti..” apskatāma Cēsu Vēstures un mākslas muzejā, Bēniņu zālē, līdz 3.jūnijam.

Publicēšanas datums: 2018. gada 4. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt